Lista ocen Audi A6 C5 Avant (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sitro
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Jak na razie to tylko zawiesił się klocek zewnetrzyny prawego przedniego koła i zebrało do konca wewnetrzny. Komplet klocków na obie osie ok 400 zł Zgudiony paten do kół, objechałem 4 ASO w Poznaniu i nigdzie nie dali rady, w kończy postawiłem czlowieka z wzorem z modeliny przy frezarce i dałem radę. Pogiete śruby mocujace zwrotnicę z wachaczami, standard na naszych droagch.
~Karol
Avant 2.4 V6 165KM 121kW
oj tutaj to bym mógł książke napisać ... elektryka ..żarówki .. udręka co chwila coś , stacyjka nawet mi sie zepsuła ! .. wycieraczki kiedyś też .. to że jakies mikro-zwarcia w czujnikach drzwi w VW powodują samoczynne uruchamianie sie alaramu to sie dowiedziałem w sersie COBRY który zwalczał te przypadłość bo parkingowy mnie w nocy ściągał do auta !! :-)
~Jerzy
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Ciągle coś się psuło Awarie zamków przednich drzwi (blokada zamka brak możliwości otworzenia drzwi z zewnątrz i wewnątrz). serwis zaproponował wymianę za astronomiczna kwotę.Z pomocą przyszło forum audi polska.Po rozebraniu zamków odłączyłem blokadę drzwi, pomogło. Zimą problemy z otwieraniem i zamknięciem drzwi (zamarzanie zamków w części pod tapicerką)
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ostatnio urwała się dźwigienka od składania tylnej kanapy... Jest wykonana z delikatnego plastikowego elementu. Czegoś takiego nie powinno być w aucie klasy wyższej. To samo tyczy się uchwytu do zamykania drzwi od strony kierowcy. Po prostu urwało się mocowanie. I na końcu, psująca się przednia prawa szyba. To tyle.
~Krzysztof
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Z mojej winy : "... cofaj cofaj ... i..." drobna naprawa zderzak wgnieciony , innym razem sarenka się "zapuściła" - wymiana błotnika , nakola, maski, lampy ,zderzak o dziwo cały, malowanie (koszt ok 6500 zł), geometria nienaruszona , ustawienia fabryczne (sprawdzałem)
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Z drobiazgów wymieniałem tylko żarówki, żadnych innych usterek. Wszystko u mnie działa bez zarzutu. Jedynie co to skrzypi trochę obudowa rolety. Miałem też problem z radiem fabrycznym, które na początku nie łapało stacji, tak jakby wzmacniacz antenowy nie działał. Ale usterka sama ustąpiła :-)
~Rafał autokomis-Wrocław
Avant 1.8 T 150KM 110kW
trzaski ze schowków a jest ich trochę, zbyt uciążliwy szum z okien przy 160km/h, przeciekająca uszczelka w lewym oknie, podobno dużo Audi tak ma :( jazda nadziurawych polskich drogacj jest komfortowa, ale NIE DLA UCHA! coś stuka i wydaje sie byc poluzowane mimo ze zawieszenie mam sprawne
~olesz77
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Awaria: 1. wycieraczki tylnej szyby (wada modelu) - do mechanizmu wycieraczki dostaje się woda. wymiana ok 200 zł. 2. kierownica wykonana z marnej jakości materiału - wymiana na skórzana ok 200 zł + koszt wymiany 3. przełącznik świateł - marna jakość materiału - wymiana ok 150 zł.
~Marian
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Generalnie pierdoły i sprawy eksploatacyjne. Czujnik stopu. Tarcze, klocki, oleje, płyn do spryskiwaczy, akumulator dopiero po 5 latach, rozrząd. Nie mogę otworzyć drzwi kierowcy kluczykiem bo nigdy tego nie robiłem i dowiedziałem się o tym dopiero jak mi bateria siadła w pilocie? :)
~Szczecinianin
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Jesli chodzi o drobiazgi to popsul mi sie silowniczek wlewu paliwa (nie zamykal sie razem z centralnym) i mozna bylo ciagnac wache przez rurke ;) Popielniczka w prawych tylnych drzwiach nie zawsze sie otwiera. I to by bylo na tyle :) Na dzien dzisiejszy daje 5
Audi A6 C5 Avant