Lista ocen Audi A6 C5 Avant (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wolf
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na razie wymieniłem końcówki drążków kierowniczych i jeden wahacz górny. W najbliższym czasie czeka mnie wymiana przegubu półosi.Poza tym miałem pęknięty wąż łączący kolektor ssący z intercoolerem. Nie jest źle
~Libek
Avant 2.0 130KM 96kW
No niestety pełno duperelowatych napraw. Od elektroniki - czujnik otwierania przednich drzwi, światła awaryjne, automatyczna regulacja zasięgu świateł, po przewody podciśnienia, inne rurki - bardzo drogie części głupia rurka 150 zł.
~Robert S.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Wycieraczki, jak samochód jest zimny nie wszystkie piksele na LCD pomiędzy zegarami się świecą, klameczka do schowka, lewa strona bagarznika, jak na tyle bajerów i drobiazgów to tylko potwierdza jakość wykonania
~silentpa100r
Avant 1.8 125KM 92kW
Jak narazie jest ok. Podejrzewam że jeśli ktoś kupi je i będzie tylko tankował puki jeździ to przestanie jeździć szybko. Po zakupie trzeba wymienić części eksploatacyjne czy ew usterki.
~arturrro
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Wyciera się lakier z przycisków na kierownicy i przełącznika świateł, zamki szwankują, podnośniki szyb (prowadnice), matowieją lampy z przodu, parcieją wężyki podciśnienia, tracą szczelność.
~mart73301
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Jak dla mnie doskonała. W aucie z 99 roku, które posiadam od ponad 3 lat uszkodzeniu uległ jedynie napinacz paska wieloklinowego. Koszt części 150 zł wymiana 50. Reszta to wymiany typowo eksploatacyjne.
~benybasior
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
auto jak każde ale mam jeden duży minus wycierają się plastiki na oparci drzwi i przełączniki klimatyzacji miałem skodę octavię 1997 i środek był 100 razy lepszy niż od audi młodszego 6 lat
~1mb2@wp.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Wymieniałem: klocki z tyłu, czujnik stopu, czujnik temp. płynu chłodniczergo, rozrząd, oba przeguby. Koło pasowe w sprężarce klimy. Oczywiście oleje. To wszystko w przedziale przebiegu 75000-113000.
~janek
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Jak dotąd,szyber zwariował, wyłamana osłona przeciwsłoneczna, spryskiwacz tylnej szyby zdechł - to po kupnie od germańca, naprawione i hula :) Nic poza tym... jeśli chodzi o drobiazgi :(
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5 Avant
8,2
12,5
14,6
~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
zepsuły mi się: mechanizm wycieraczek, wentylator klimatyzacji a nastepnie sprężarka klimatyzacji, centralny zamek w tylnych drzwiach, czujnik termometra, przepływomierz, węzyki tylnych hamulców
Audi A6 C5 Avant