Lista ocen Audi A6 C5 Avant (165) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cwr2
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
jedyny drobiazg co mnie troche denerwuje, to schodząca warstwa wierzchnia (gumowa) tapicerki przy przyciskach otwierajacych szyby elektr. od strony kierowcy(po prostu ta guma złazi) . Ale to tylko drobiazg!!!
~KJUB75
Avant 3.0 V6 220KM 162kW
jak w każdym samochodzie jeśli dbasz to ją masz .Żona mi mówi że lepiej dbam o samochody niż o nią samą co ja na to poradzę ponieważ do pracy mam 1250 km muszę mieć auto sprawne
~Grzesiek
Avant 2.8 V6 193KM 142kW
mając a6 wiem ze mogę w minute podjąć decyzję by jechać 2-3 tysiące km i wiem ze auto mnie nie zawiedzie, czy upał czy mróz wiem ze zawsze zejdę do niego i odpali bez problemów...
~asdlik
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
ogólnie wszystko OK. tylko ten silnik. najpierw rozrząd,potem sterownik pompy, uszczelka pod pokrywą zaworów, czujnik od poziomowania swiateł. czujnik od klimy
~Borys
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Elementy zawieszenia: laczniki stab, koncowki drazkow itp drobnostki i to nie za czesto. Raz na pare lat. Silentblocki po 10 latach. Lozysko przedniego kola jak mial 6 lat.
~Paweł
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Myślę że auto jest dobrze wykonane, więc nie mam się do czego przyczepić. Może tylko tzw. \"łuszczyca\" węwnętrznych elementów wyposażenia. Przypadłość grupy Audi/VW
~Bober
Avant 4.2 V8 300KM 221kW
za krótko mam żeby oceniać :) po zakupie wymieniłem rozrząd, wachacze, klocki, filtry oleje itd. mam jakąś usterke navigacji ale pozatym wszystko fajnie, zobaczymy jak długo :)
~dominiq72@tlen.pl
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Niezawodnosc duża. Nic od zakupu mi sie nie popsuło tylko jak określił mechanik nadszedł kres pewnych elementów. Szkoda tylko że za czasów mojego użytkowania :-(
~Gecko
Avant 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
jezdze 7 lat i nie mialem specjalnie problemow. Jedyna ogolna upierdliwosc to trzeba bardzo dokladnie wywazac opony bo jest bardzo czule zawieszenie i przenosi kazde wibracje.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jaro
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
wymiana zamka drzwi kierowcy, drzwi pasażera zaczynają podobnie niedomagać. zatarte łożysko ślizgowe wycieraczki szyby przedniej. Nie działa spryskiwacz tylnej szyby.
Audi A6 C5 Avant