Lista ocen Audi A6 C5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1998-2001 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wg mnie nie ma lepszego auta w tej cenie. Tzn. są auta tańsze lub w podobnej cenie i nowsze, taki np. jak Laguna czy Mondeo z lat 2002-3, ale poczytajcie o ich awaryjności i spróbujcie się przejechać audi a6 i np. Mondeo Kombii. Te auta rozważałem, ale wybrałem świadomie auto starsze i jestem pewny, że była to dobra decyzja. Poza tym wnętrze daje naprawdę poczucie, że się jedzie autem z wyższej półki, bez porównania np. z fordem mondeo.
~Waldemar
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Trudno ocenić,stosunek jest adekwatny. Kupno tego samochodu wiąże się ze sporym wydatkiem, w mojej opinii warte zainteresowania są wyłącznie te droższe egzemplarze, oczywiście ciągle mowa o autach wyłącznie z silnikiem 1.9 Tdi 110km z manualna skrzynią. Auto takie kupuje się na długie lata.
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto kosztowało 25 tys. Aktualnie po 2 latach straciło na wartości ok 3-4 tys. Myślę że źle nie jest. 2 lata temu autko robiło jeszcze małe show w PL, dziś jeździ ich pełno. Myślę że warte było swojej ceny. Jest komfortowe, potrafi być oszczędne, no i przestrzeń bagażowa kombi kilka razy się przydała.
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jakość wykonania tego samochodu jest więcej jak doba, jest świetna, dbałość o detale w Audi widać wszędzie, cena za używane auto niska nie jest. Ogólnie nie ma zadbanych egzemplarzy bo kto dziś sprzedaje takie auto bez wad - NIKT !
~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
jakosc i trwalosc sie placi, ale bez przesad, niektorzy spiewaja kosmiczne ceny za auto, a tak naprawde to wrak, podstawa to dbajacy kierowca o auto, wiadomo jak dbasz tak masz, jak nie to do garazu :)
~zenon.o
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
za taki komfort, jakość, bezawaryjność, wygląd, itd. warto zapłacić każde pieniądze...a to auto można mieć już za tyle co nowe seicento,...albo i mniej
~Borys
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Za niewielkie pieniadze (samocod uzywany) dostajemy bardzo dobre, wygodne, ekonomiczne i praktycznie bezawaryjne auto.
~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
kupiłem go 2 lata temu dosc tanio i uważam ze za te pieniądze nic lepszego i fajniejszego sie nie dostanie
~Dawid ^_^
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Będę nim jeździł na pewno jeszcze klika lat.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nicko55@interia.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
ceny są wysokie ale są i droższe samochody. niema nic za darmo.
Audi A6 C5 Avant