Lista ocen Audi A6 C6 Limousine (186)

3,6
~810726
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Witam Auto mocno mnie rozczarowało, co prawda to używka i ma 18lat. Ale jak się wsiada do tego auta to trudno uwierzyć , że jest to auto premium. Wszystko się w nim rozpada, plastiki - listwy włączniki przełączniki elementy deski. Wszystko to wygląda jak by było wykonane z gównolitu. Psują się zamki, mechanizmy podnoszenia szyb, stacyjki, silniczki od hamulca ręcznego, palące się głośniki, porozrywane membrany, mechanizmy podnoszenia szyb z...
~gw
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Jak na tą masę to zaskakująco dobre osiągi. Trzeba również pamiętać, że A6 jest tylko o 150 kg cięższe od A4. (Silnik)
4,1
~mareq
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
224 KM wystarcza, ale zrobilem jeszcze chipa na 270 KM (550 Nm) i to juz NAPRAWDE jest DUUZO. Start jak w samolocie, kto kiedykolwiek lecial ten wie :-) . Polecam podniesienie mocy. Na co dzien z tej mocy sie nie kozysta, ale jak przyjdzie ochota ostrego startu spod swiatel to wrazenia niesamowite. (Silnik)
4,1
~Mac99
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Bardzo wygodne, komfortowe auto z dopracowanym środkiem. Podgrzewane fotele, wszystkie przyciski w zasięgu ręki.
~Karol
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Auto polecam wszystkim ktorzy cenia sobie komfort pozdrozy, niewielkie spalanie i niezawodnosc.
~kr
Limousine 2.8 V6 FSI 220KM 162kW
Jeździłem kilkunastoma samochodami jak dotąd - ten jest najlepszy.
~kristofk88
Limousine 2.8 V6 FSI 190KM 140kW
Bardzo duże i wygodne auto. Moja opinia po dwóch latach użytkowania tego samochodu jest raczej pozytywna. Szukałem takiego samochodu około pól roku. Kupiłem je w Holandii w salonie jako używane auto i do tej pory używam je w Holandii. Do pracy dojeżdżam 20 km. dziennie w jedną stronę. Trzy a czasami cztery razy w ciągu roku jeżdżę do Polski. Mam okazję je wtedy przetestować na Niemieckich autostradach. Rocznie robię około 40 tyś. km.
~ZinoDavidoff
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Ogólnie wspaniały samochód. Jadąc nim czuje się prestiż i wygodę. Przyjemność z jazdy i odpoczynek.
~wojo9
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Auto świetne, piękna linia i agresywny wygląd połączony z lekkim dostojeństwem. Po tuningu elektronicznym jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Polecam osobom szukającym komfortu, prestiżu i niezawodności. Deska rozdzielcza tego auta jest naprawdę perfekcyjnie dopracowana i na dodatek piękna.
~Norbert
Limousine 2.8 V6 FSI 190KM 140kW
Jeżdżąc tym autem chciałbym być zawodowym kierowcą limuzyny. Dla mnie super a wolnossące V6 uważam za największy plus samochodu.
Audi A6 C6 Limousine