Lista ocen Audi A6 C6 (44)

~marcin850117
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Tylko 3 dla tego, że koszty utrzymania są naprawdę nie małe. Niby rozrząd na łańcuchu ale co z tego jak napinacze po 250-300tyś padają i wówczas najlepiej wymienić wszystko (komplet samych części po rabacie to 2400zł a gdzie robocizna? Do tego należy od razu wymienić olej z filtrem i robi nam się w najlepszym wypadku 4 tyś zł
~pepe
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
To moje drugie Audi A6 Avant C6 2.7TDI, poprzednia była w S-line. Poprzednią miałem wypadek, przy prędkości około 50km/h walnąłem przodem w inny samochód, poduchy wystrzeliły. Mi się w zasadzie nic nie stało, oprócz wybitego palca, ponieważ trąbiłem na wymuszającą pierwszeństwo do samego końca- wystrzał poduchy wybił mi palca ;) więc auto jest na pewno bezpieczne. Samochód jest naprawdę bardzo fajny, zapewnia komfort, dynamikę, prestiż....
~pepe
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Jedyną skazą do tej pory na mojej A6 była historia z DPFem (filtrem cząsteczek stałych). Fantastyczne auto na długie trasy tylko w cztery osoby ;) W górach brakowało mi quattro i to bardzo.
~kovalmc2
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Silnik jest bardzo dopracowany, cicha i równa praca; mocy ma w sam raz żeby wystrzelić w każdej chwili te 2-tonowe auto. (Silnik)
~Damian, Wrocław
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Mysle, ze gdybym uzytkowal auto \"normalnie\", to nie mialbym wiekszych problemow. Oceniam na 5 z duzym minusem.
~norbert85r
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Bardzo fajny duży kompfortowy wóz z lekko niezgrabną skrzynią biegów. Jazda to przyjemność głównie dzięki poziomowi wyciszenia w środku nawet przy dużych prędkościach jest dość cicho ale paliwo z baku się wtedy teleportuje. :D
4,1
~Mac99
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Bardzo wygodne, komfortowe auto z dopracowanym środkiem. Podgrzewane fotele, wszystkie przyciski w zasięgu ręki.
~Karol
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Auto polecam wszystkim ktorzy cenia sobie komfort pozdrozy, niewielkie spalanie i niezawodnosc.
~wojo9
Limousine 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Auto świetne, piękna linia i agresywny wygląd połączony z lekkim dostojeństwem. Po tuningu elektronicznym jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Polecam osobom szukającym komfortu, prestiżu i niezawodności. Deska rozdzielcza tego auta jest naprawdę perfekcyjnie dopracowana i na dodatek piękna.
~TB
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Bardzo cichy, dla mnie jak torpeda ( przynajmniej w porównaniu z poprzednim autem ). Samochód po tuningu w ASO Bełtowski w Krakowie. Obecnie 230 KM (Silnik)