Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Z przodu bardzo dobrze, dość wygodnie. Dziwne ustawienie koła kierownicy (przesunięta odrobinę w lewo względem fotela kierowcy) na początku powodowało u mnie dyskomfort. Teraz już przywykłem do tego i dość twardych (sportowych) foteli i muszę przyznać że jest OK. Do ideału jednak moim zdaniem brakuje. Nie wiem jak fotele komfortowe ale chętnie bym chyba zamienił... jednak retrofit tego elementu kosztuje nieprzyzwoite pieniądze i mi przeszedł...
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Dla mnie jako kierowcy jest jak trzeba. W sam raz (nie jestem wysoki). Pasażer obok kierowcy również nie ma co narzekać. Jest dość miejsca ale bez fajerwerków. Tył natomiast jest po prostu ciasny w porównaniu do konkurencji z klasy. Nikomu nogi nie zdrętwieją, ale jeśli z tyłu usiądzie trzy dorosłe osoby - jest po prostu ciasno i wówczas osoba na środku nie wie co zrobić z nogami (na środku jest olbrzyyyymi wał). Tu w stosunku do Skody...
~Tolek Banan
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Miejsca jest w sam raz dla 4 osób , Superb czy Mondeo miażdzą Audi pod wzgledem miejsca w środku. PRAKTYCZNIE BRAK SCHOWKÓW , to co zastaniecie to miejsce na klucze i telefon także pod tym wzglem to kpina . Na plus miesce na butelki nawet w tylnych drzwiach , wiec z pragnienia nie umrzecie . Bagażnik jest wystarczający lecz mistrzem pakowności nie jest , wiec jeśli macie w planie przewozić rowery to inny samochód .
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Z przodu jest ok, z tyłu dwójka dzieci w fotelikach ma wystarczająco miejsca, jednak piąty pasażer w środku zawsze narzeka... Nie ma miejsca na nogi - duży tunel środkowy - i ciasno pomiędzy dwoma fotelikami. Bolączki pięcioosobowej rodziny.
~WOJTA
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Kierowca i pasazer ok, z tylu za malo miejsca, moga sie uczyc od skody superb, mialem to mam porównanie.
~Schutterly
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Dużo przestrzeni, dla wszystkich. Ogromny tunel środkowy w niczym nie przeszkadza.
~Pachol
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Sa wieksze auta ale nie zalezalo mi na ciezarowce. Rodzina 2+2 bez problemu.
Audi A6 C7 Avant Facelifting