Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tu spokojnie 5 gwiazdek. To ta sama skrzynia DSG, którą użytkowałem w Superbie. Jednak zachowuje się jak o klasę lepsza. Nie wiem, czy to kwestia elektroniki i sterowania skrzynią, czy też inna przyczyna (silnik też ten sam), ale jak dla mnie działa modelowo. Każdy bieg na czas, jej działanie jest przewidywalne. W Superbie takie nie było.
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Siedmio-biegowy S-Tronic działa bardzo dobrze. Ma czasem chwile zawahania ale jest to dla mnie zrozumiałe. Pierwsze biegi bardzo krótkie, ostatni typowo autostradowy. Przy 160km/h obrotomierz pokazuje 2000obr/min.
~Schutterly
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Bezawaryjny, odpowiednio współpracujący w każdym trybie s-tronic. Nie zlinczujcie mnie, ale… od czasu zakupu nie wymieniałem w niej oleju zgodnie z zaleceniami zaufanego mechanika. I wszystko idealnie!
~Pachol
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wersja Ultra.Dluga siodemka 200 km/h obroty 2500 min. Wiec jest cicho i w miare ekonomicznie. Na zimno plynnosc skrzyni ciut mniejsza,ale to chyba normalne.Generalnie ocena bardzo dobra
~Tolek Banan
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie widzę żadnych różnic pomiędzy trybami , tylko SPORT się wyróżnia cała reszta bez różnicy.
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Siedmiobiegowa skrzynia działa super szybko i płynnie. Żadnych szarpnięć nawet przy agresywnym ruszaniu.
~WOJTA
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Szybko i bez odczuwania zmienia biegi. Nisko trzyma obroty.
Audi A6 C7 Avant Facelifting