Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017 (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tolek Banan
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wielki + za reflektory Matrix Led , miazga Xenony przy Matrixach to przeskok jak z H4 na Xenon. Z panoramicznym dachem można oglądać lądujące samoloty lub niebo w zależności od upodobań. Powiem szczerze że kupiłem ten samochód ze względu na ten dach , mojego syna tak urzekł że nie miałem wyjścia ;)
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Wyciszenie rewelacyjne, znacznie lepsze niż w poprzednim modelu, jakim jeździłem, mimo tego, że mam szklany dach - co nie pomaga w wyciszeniu... Jednak mimo wszystko jazda z prędkością 140 km/h na autostradzie pozwala na rozmowę szeptem - nawet z pasażerami na tylnym rzędzie siedzeń.
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie da się ukryć że auto jest spore. Do przodu i na boki widoczność dobra, do tyłu przyzwoicie (mocno pochylone okno w klapie bagażnika). Bardzo duże lusterka boczne. Wyświetlacz HEAD UP - rewelacja. Każde moje następne auto będzie miało tą opcję.
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie za duzy, nie za mały - w sam raz. Do poczucia komfortu przydałaoby się więcej współczesności, tj sterowania elektroniką, audio, obsługa telefonu po polsku, porty USB, których tu brak w standardzie!
~Pachol
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Bardzo wysoki. Wyciszenie,komfort resorowania,4 strefowa klima, dobre audio (Bose). Widocznosc srednia.Nie mam kamery i szkoda.Czujniki bardzo pomocne.
~Schutterly
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Nie ma się do czego przyczepić. Pełne oszklenie, do tego kamery, duża tylna szyba.
~WOJTA
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Slupki C i D, juz kiepsko. Kamera nie oddaje odleglosci.
Audi A6 C7 Avant Facelifting