Lista ocen Audi A6 C7 Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW 2014-2017 (7) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Coś pomiędzy dobrze a doskonale. Podwójne szyby, cicho pracujący silnik (po rozgrzaniu, przy prędkościach którymi się poruszam). Jest komfortowo. Do 100km/h jest cisza. Do 150km/h można spokojnie rozmawiać, potem robi się głośniej ale ciągle akceptowalnie. Jedyny minus to niezbyt rasowy dźwięk silnika no ale to w końcu tylko dwulitrowy diesel
~Schutterly
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Bez zarzutów. Jeżdżę głównie trasami i poza delikatnym szumem nic nie słychać. Przy prędkości ponad 180km/h piszczą uszczelki w drzwiach - ale poza Niemcami nigdzie i tak się nie da tyle pojechać :)
~Wojtek
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
W środku nie słychać, że to diesel. Jest cicho. Przy prędkościach autostradowych jest naprawdę komfortowo i cicho. Dopóki nie prowadziłem nowego Audi A8 uważałem, że jest super :-)
~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Jak pisałem powyżej - rewelacyjne. Mimo szklanego dachu jest rewelacyjne. Domykanie bocznych szyb to kolejna zaleta Audi - inżynierowie z Inglostadt pomyśleli o wszystkim.
~Pachol
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Tu jest bardzo dobrze nie tylko jak na diesla .Dzwiek silnika swietnie wytlumiony. Zawieszenie rowniez.
~Tolek Banan
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Bardzo dobre , najbardziej słychać opony na kiepskiej nawierzchni .
~WOJTA
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Powyzej 140, wiatr podboai akustyke.
Audi A6 C7 Avant Facelifting