Lista ocen Audi A6 C8 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~carambaras
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Konfigurując auto nie wiedziałem, że zamawiając ogrzewanie przedniej szyby (użyłem raz przez 4 lata, bo zawsze używałem ogrzewania postojowego) zamawiam z przodu szybę podwójną, czyli wyciszająca. Do tego automatyczne domykanie drzwi (było w pakiecie, nie zamówiłbym wówczas) zawiera dodatkowe uszczelki w drzwiach, które również świetnie wyciszają auto. Tak więc jeżdżę autem, w które niewprawione ucho nie słuszy w środku 4-cylindrowego diesla :)
~ErniX5
Avant 2.0 45 TFSI 265KM 195kW
Mega. Grube szyby. Jest cicho niezależnie czy się jedzie 120, 150, 180, 200 - nie słychać wiatru na lusterkach itp. To bardzo poprawia komfort. Praktycznie nie słychać silnika (śladowo) przy spokojnej jeździe - a przy agresywnej jeździe słychać przyjemne mruczenie ale nadal bardzo cicho. Start/stop niesłyszalny i niezauważalny.
~Olaf
Limousine 2.0 40 TDI 204KM 150kW
To jedna z największych zalet tego auta - jest cicho do przędności ok 160, do 120 jest bardzo cicho. Szumy powietrza stają się mocniej słyszalne od 160 wzwyż. Jedyne co bardzo przeszkadza w moim egzemplarzu to okropne brzęczenie podszybia w pewnym zakresie obrotów. To nie pasuje do audi!
~Arek
Avant Plug In 2.0 50 TFSI e 299KM 220kW
Wyciszenie jest niesamowite. Przy jeżdzie na prądzie nie słychac absolutnie nic. Błoga cisza. A gdy załączy się silnik spalinowy, to mimi tego, że jest też swietnie wszystko wyciszone, to jednak go słychać, ale to pewnie subiektywne odczucie po jeździe na elektryku
~Hektor
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
wyciszenie jest dobre, ale oryginalne (w moim egzemplarzu) opony Bridgestone są głośne, i to bardzo - w samochodzie za 240 tys PLN to jest, moim zdaniem, niedopuszczalne; najlepiej zrezygnować z "fabrycznych" opon, ale nie wiem, czy to jest możliwe
~Piotr
Limousine 3.0 50 TDI 286KM 210kW
Pomiędzy 110 a 180 km/h nie ma różnicy w hałasie dochodzącym z zewnątrz. I trzeba uważać na prędkość bo łatwo jechać za szybko. Dodatkowo wyciszone szyby boczne wydaje się że działają. Jednak powyżej 240 to hałas jest wyraźny.
~Grzegorz (innig)
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Bardzo dobrze. Znacznie lepiej niż niż w BMW. W samochodzie można normalnie rozmawiać na autostradzie lub słuchać muzyki. Nie męczy szum podczas szybkiej jazdy. Wręcz komfortowo.
~Piotr
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Mogłoby być ciszej, przy takiej klasie auta, jednak chałą nie jest zbytnio męczący. Po za tym od nowego roku i zdecydowanie wolniejszej jeździe jest ciszej :)
~PP
S6 Limousine 3.0 TDI 349KM 257kW
Bardzo ciche wnętrze z charakterystycznym pomrukiem diesla V6 które jest sympatyczne jakkolwiek słyszalne przy zimnym silniku i pierwszych kilometrach

Usterki Audi A6 C8

Audi A6 C8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~D3c
Avant 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Największe zaskoczenie. Dotychczas jeździłem bmw 520d f10 i tutaj jest przepaść. Te auta dzieli przepaść. Niejednokrotnie pasażer pytał się czy mam benzynkę.