Lista ocen Audi A6 (1656)

~robertry@interia.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
ja na te lata i tą cene auto godne polecenia. Moja audi to praktycznie full opcja skóra praktycznie pełna elektryka (brak elektrycznych foteli i ich podgrzewania oraz brak telefonu). Wole za to auto dać powiedzmy 22tys zł niz dołozyc jeszcze 5tyś zł i kupic nowego Fiata Pande co jest dla mnie szcytem głupoty
~Persival
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Generalnie samochodzik bardzo udany. Niestety nie ma rzeczy idealnych i jak każdy ma w sobie way i zalety. Zalety - komfort, rewelacyjny silnik, pojemny bagażnik, wyposażenie. Wady - paliwożerność, prawe lusterko, drogie części i serwis ASO. Ja jestem zadowolny bardzo z samochodu, ale to tylko moja opinia :)
~AudiManiak
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
Auto doskonałe. Może już nie takie nowoczesne ale bardzo, bardzo miło je wspominam. Polecam dla miłośników komfortowej jazdy na długie trasy jak i do miasta. Oczywiście z zamontowanym standardowym zawieszeniem.
~zertaul
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Byłoby doskonałe, gdyby nie duże spalanie w mieście, ale taki urok dużego diesla - na krótkich odcinkach w mieście ciężko go dogrzać, więc spalanie nierzadko przekracza 14l z automatem i quattro.
~cila3
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Wątpie czy istnieje lepszy samochód o takich właściwościach jezdnych i do tego kombi w tej cenie. Zawieszenie mniej wadliwe niż w modelach c5 i dużo tańsze.
~cila2@vp.pl
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
~Robert S.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Całokształt sprawia, że jak jadę w interesach do znajmomych czy na wyjazdy to z przyjemnością jadę tym autkiem, ale jak mam pojechać do urzędu w centrum to wolę Clio. Auto wygodne, luksusowe, ale nie nadające się do typowej dojazdówki do pracy, czy latania pomiescie, zdarzało się że przez cały dzionek nie dogrzałem silnika.
3,6
~M
Audi A6 C8
Limousine 2.0 40 TDI 204KM 150kW
To moja druga opinia na temat auta. Pierwszą opublikowałem przy przebiegu 20.000 km. Auto w dalszym ciągu bardzo mi się podoba z wyglądu. Najdłuższa trasa jaką nim zrobiłem jednego dnia to blisko 1500 km. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku gdyby nie trzeszczące non stop wnętrze. Istny szał. Jak można tak beznadziejnie składać w XXI wieku samochód? Zwykły skandal. Pozostałe minusy: 1. Słaby lakier (czarny briliant). Pomimo nałożenia...
3,7
~Olo
Audi A6 C7
Avant 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
To jest taka TAKSÓWKA - ciężka, wygodna i powolna. Poziom technicznego zaawansowania (skomplikowania) spędza sen z powiek - tylko czekam aż coś padnie :) Ale komfort podróżowania bardzo wysoki, zarówno na autostradzie jak i w korku.
Dziennik kosztów dla Audi A6
8,2
12,4
14,6
13,9
3,5
~asdlik
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Auto bardzo mi sie spodobało. Chciałem mocne kombi z napędem 4x4 albo tył i przynajmniej 5 cylindrów.Audi pasowało idealnie(przynajmniej tak myślałem). Auto wygodne, ciche, dobrze wypasażone( skóra, grzane 4 fotele, klimatronic, nagłośnienie, czujniki parkowania, ksenony,wszystko poza nawigacja.) tylko ten silnik, piękny dzwięk ale reszta... co ciekawe. kupiłbym jeszcze raz, ale nie z tym silnikiem.
Audi A6