Lista ocen Audi A7 I (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Warszawiak
RS7 Sportback 4.0 TFSI 560KM 412kW
5/5 nie ma co tu pisac. Osoby ktore pisza ze w tej cenie maja Nissana GTR i Audi A7(duzo jest takich komentarzy w internecie) nie jezdzili Audi RS7. GTR to plastik w srodku przeznaczony dla 2 osob(ta... 4 miejesca przejedz jako pasazer 500km i powiedz mi, ze to samochod dla 4 osob). W audi 4 osoby czuja sie komfortowo i nie musze stawac co 100km jak w przypadku GTRa gdzie mi d... udpada a plastik udaje Carbon. za 200 000zl dodatkowo mamy...
~Mike1976
A7 Sportback Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Pytanie czy kupujac cos co koniec koncow rdzewieje i jest przerabiane na zyletki (przenosnia :)) warte jest tak ogromnych pieniedzy... tutaj kazdy musi sobie sam odpowiedziec na to pytanie. jakosc wykonczenia uzyte materialy przyjemnosc z jazdy - jak dla mnie super.
~Rafał
A7 Sportback 3.0 TDI 313KM 230kW
Jakosc spasowanie i detale nie mam zastrzeżeń nawet muzyka rozkrecona na max i grajacy subwofer nie powoduje nieporzadanych odglosow w srodku na z wyjatkiem drgania tylnej polki nabagarzniku jest z dwoch czesci.
~Marcin
A7 Sportback Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Zależy od ceny zakupu. Za nowy nie dałbym kwoty fakturowej. W moim przypadku warto- auto naprawdę daje sporo przyjemności za cenę nowej Skody.
~Marcin
A7 Sportback Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
~adrenalina
A7 Sportback 3.0 TDI 245KM 180kW
Konkurencja (BMW , Merc, Porsche) po prostu wygląda tu gorzej. Volvo, Infinity, Lexus nie ma w swojej ofercie podobnego auta. Dlatego daje 5.
~Echo5
A7 Sportback Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Kwestia gustu jak wyglada ale wykonanie jest Bardzo dobre biorac pod uwage konkurencje.
~artur_rybiński
A7 Sportback 3.0 TDI 204KM 150kW
jakość w moim przekonaniu na 5 nic nie trzeszczy nie puka po prostu to audi
~Też Fan
A7 Sportback Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Auto było faktycznie bardzo drogie, ale jakość tego samochodu przekonuje
~Apg
S7 Sportback 4.0 TFSI 420KM 309kW
W tej cenie to dla mnie najlepsza propozycja na rynku w tej chwili.