Lista ocen Audi A8 D2 Sedan (68) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~info@studiomastering.net
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Hmmm... doskonale nie dam. Jest znacznie lepiej niż w autach takich jak Jeep Grand Cherokee czy Audi A6 ale... Mam 191.5 cm wzrostu. Lubię jeździć w pełnym odsunięciu od kierownicy przy prawie prostych nogach i rękach, w pozycji półleżącej. Przy pełnym odsunięciu fotela dla pasażera z tyłu nie ma aż tak wiele miejsca, chyba że jest naprawdę niewielkiego wzrostu. Przy takim dużym aucie mogłoby być ciut lepiej, choć oczywiście w każdym innym...
~MorgothV8 (GG: 4728811)
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, przy max odsunięciu foteli do tyłu pasażer tylnej kanapy ma dość miejsca. Mozliwośc regulacji foteli i kierownicy w wielu płaszczyznach, pamięc foteli (coś mi szwankuje zapamiętywanie położenia lewego lusterka i zagłówka kierowcy), grzanie przednich siedzeń, bardzo wygodne wentylowane skóry. Generalnie 4/5 (bo 2 rzeczy nie działają i brak grzania tylnej kanapy)
~JaroKat76
Sedan 4.2 40V quattro 310KM 228kW
Z przodu przepych i rozpasanie. Mam prawie 190 cm wzrostu i jest luz, w szerokości również rewelacja, dwa wielkie oddzielne podłokietniki dla kierowcy i pasażera. Z tyłu jednak za mną tylko przeciętnie jak na auto tej wielkości, jeżeli chodzi o miejsce na nogi. Jak ktoś chce dużo to polecam wersję long. W szerokości równie dużo miejsca jak z przodu. Duży bagażnik
~Corvax178
Sedan 4.2 300KM 221kW
Mam dwa metry wzrostu gdy siedzi za mną 3 letnia córka w dużym foteliku dotyka nogami moje oparcie jak wyprostuje nogi, ale opar ie mam odsunięty maksymalnie do tyłu. Dorosła osoba siedząc za mną ma wystarczająco dużo miejsca. Pięć dorosłych osób wygodnie odbędzie podróż a cztery z rozłożonym tylnim szerokim podlokietnikiem wprost luksusowo. (moim zdaniem)
~jaano
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
duuuzo... choc na poczatku wystajaca konsola troche mnie zdziwila - kolana opieraja sie o bok (wczesniej w innym aucie mialy luz przed konsola) ale nie przeszkadza to w niczym i miejsca jest duzo - szczegolnie z tylu, do tego b.gleboki bagaznik - idealnie na duza butle z gazem (siedzenia sie nie klada), siedzenia b.wygodne, duze mozliwosci regulacji
~giecex
Sedan 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
prawdę mówiąc jak na takie duże auto to z tyłu mogło by być lepiej . jestem wysoki jak odsunięte mam siedzenie praktycznie całkiem do tyłu aby mieć dogodną pozycję dla siebie to osoba siedząca za mną już komfortu zbytniego to nie ma / trzeba będzie kupić LONGA
~Aleksander
Sedan 3.3 TDI 225KM 165kW
z przodu rewelacja - z tyłu dla dwójki rewelacja - ale kiedyś musiałem przewieźć trójkę dzieci w fotelikach z tyłu i już coś jęczały :) na dzieci jednak polecam minivany :) - dla dorosłych w liczbie <=4 lepiej nie znajdziecie!
~dj_tygrys
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Daję dobrze, bo kierowca ma w sumie mało przestrzeni ja jestem zwolennikiem dużych przestrzeni jak np. w Lancii Kappa a tutaj jest się obudowanym w plastiki, natomiast pasażerowie z tyłu - rewelacja.
~Audi A8 D2 - TAK! 2.5TDI - NIE!
Sedan 2.5 TDI quattro 180KM 132kW
Dla pasażerów bardzo dużo miejsca, ale dla mnie jako kierowcy za mało miejsca na nogi i głowę przy optymalnych ustawieniach fotela i kierownicy. (mam 196cm wzrostu). Na boki w porządku.
~A8
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Ogromna przestrzeń na nogi, na boki, na głowę i na tylnej kanapie. To jest samochód klasy S, w której przestrzeń musu być. I jest, nawet dla bardzo wysokich osób.
Audi A8 D2 Sedan