Lista ocen Audi Q5 II SUV (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Mam podłokietnik komfortowy który da się ustawiać w różnych pozycjach, ale pod nim są otwory na kubki więc albo macie dobrze ustawiony podłokietnik i nie korzystacie z kubków podczas jazdy albo odwrotnie - słabo pomyślane. Panel dotykowy do wpisywania np celu podróży - porażka. Trzeba pisać naprawdę wyraźnie żeby zrozumiał o co wam chodzi (w BMW o niebo lepiej) dlatego lepiej podawać komendy głosem i najwyżej potem korygować wpisy. Swoją...
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
kierownica i pozycja za kierownicą plus konsola super słabo rozwiązano uchwyty na kubki i schowek w podłokietniku. Po zamontowaniu gładzika (który zresztą jest kiepski i trzeba pisać bardzo wyraźnie) skasowano uchwyty na kubki w naturalnym miejscu czyli przy konsoli pionowej i przeniesiono je do podłokietnika gdzie jest też pólka do ładowania telefonu i mini schowek. Aby z tego korzystać trzeba co chwilę wysuwać i chować podłokietnik co w...
~Kamil Dylewski
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Przesiadając się z Volkswagena nie potrzebowałem instrukcji, żeby odnaleźć się we wnętrzu. Fotele sportowe są bardzo wygodne, na tym mi zależało. Duże możliwości dopasowania pod siebie - czterokierunkowa regulacja odcinka lędźwiowego, wysuwane siedzisko pod uda, idealny kompromis pomiędzy twardością a zapadaniem się jak w kanapie. Tylko Volvo miało lepsze fotele. Lexus NX odpadł między innymi z tego powodu - fatalne fotele, a w wersjach innych...
~Topia
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
To element, z którego słynie Audi. Generalnie jest poprawnie, jednak jest pole do poprawy: - Sterowanie tempomatem z manetki jest dla mnie mniej wygodne, niż sterowanie na kierownicy jak np. w VW. - Brak ekranu dotykowego. Czasem zwłaszcza w Google Maps to przeszkadza. - Radia nie da się ustawić tak, by wyświetlało na głównym ekranie nazwę utworu i wykonawcę - żenada. W 16-letnim Seacie to miałem.
~MIrek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Dopracowana w szczegółach, na początku musiałem się przyzwyczaić do obsługi niektórych opcji ale wszystko jest logiczne. Aktywny tempomat który bardzo lubię można uruchamiać łatwiej, niż tu )np. w Peugeocie wystarczy jeden ruch tu trzy.
~Poldek
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Wszystko na swoim miejscu. Super cyfrowe zegary. Sterowanie dedykowanymi przyciskami i pokrętłem MMI (dla porównania ekran dotykowy bez jakichkolwiek przycisków był totalną porażką w Volvo)
~Stanisław
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Podłokietnik przedni bez blokady przesuwu wkurzajacy, ładowarka indukcyjna na smartfona powinna byc umieszczona z przudu tunelu środkowego, umieszczenie jej po podłokietnikem mało funkcjonalne
~Grzegorz
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Tutaj wszystko znajduje się na swoim miejscu. Może tylko schowek w konsoli przedniej jest trochę za mało pojemny. Zapewnie wynika to z upchnięcia sprzętu do multimediów i nawigacji w środku.
~Piotrek
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Przesiadłem się z VW więc nie odczułem większych problemów z odnalezieniem się we wnętrzu Audi. System multimedialny w miarę intuicyjny, więc po pierwszej dłuższej trasie, nie ma przed kierowcą tajemnic.
~PePer
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Wszystko na swoim miejscu. Brakuje mi schowka na okulary. Schowki są, to nie problem, ale przyzwyczaiłem się do dedykowanego.
Audi Q5 II SUV