Lista ocen Audi Q5 II SUV (18) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil Dylewski
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Na razie nic się nie dzieje - i spodziewam się, że będzie tak dalej. A nawet gdyby coś dziać się miało - 2.0 TDI i skrzynia DSG/S-Tronic są na rynku od lat, raczej nikogo nic tam nie zaskoczy a części są powszechnie dostępne. Z tego powodu odrzuciłem Mercedesa GLC i Volvo XC60 - obawiałem się awaryjności tych aut.
~Topia
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Pewnie gdy auto będzie się starzeć, to koszty będą wysokie. Na razie za wszystko płaci serwis Audi (gwarancja serwisowa 10 lat dla aut zakupionych w Szwajcarii), więc koszty to tylko wymiana oleju, ubezpieczenie i paliwo.
~Stanisław
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Zużycie paliwa na na dystansie przejechanych 30 tys to 10,68l/100km (wyliczona dokładnie przez aplikacje , prowadzę dziennik kosztów) 70 % trasy to poruszanie się w mieście
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
nie wiem ile przeglądy bo w perfect lease mam wliczone i 3 letnia gwarancja Niskie zużycie paliwa ale pije adblue jak smok (4 duże dolewki (4-6 litrów każda ) przy przebiegu 22 tys
~Rafał
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto na gwarancji. Za mały przebieg na usterki i ich naprawy. Pod kątem zużycia paliwa miłe zaskoczenie. Jeżdżę zazwyczaj oszczędnie i pod tym kątem to auto mi odpowiada.
~MIrek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Serwis Audi nie należy do najtańszych ale jest solidny, nie miałem do tej pory żadnej usterki. A bardzo niskie spalanie rekompensuje te koszty.
~Poldek
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Auto mogłoby trochę miej palić w mieście ale patrząc na konkurencję aby suv w benzynie palił wyraźnie mniej musi być hybrydą.
~PePer
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Za nawigację satelitarną i audi connect po kilku latach trzeba płacić, przeglądy jak kto woli (w aso lub nie).
~Andrzej
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
koszty utrzymania tego auta uważam za odpowiednie do klasy jaką ten samochód reprezentuje i co daje użytkownikowi

Usterki Audi Q5 II

Audi Q5 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Niskie spalanie. Przeglądy nie wiem - są wliczone w pakiet wynajmu
Audi Q5 II SUV