Lista ocen Audi Q5 II SUV (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil Dylewski
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Tutaj creme de la creme, jeden z głównych powodów, dla których kupiłem to auto - z akustycznymi szybami jest bardzo cicho, nawet w okolicach 200 km/h. Generalnie wygląda to tak, że w mieście słychać nieco opory toczenia 19 calowych opon, może trochę silnik, gdy ruszamy dynamiczniej. Potem, przy ok. 100 km/h wydaje się, że jest relatywnie najciszej, bo wszelkie dźwięki się mieszają tak, że nic się nie wyróżnia i ma się wrażenie, jakby się...
~Piotrek
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Zgodnie z wcześniej czytanymi recenzjami - auto bardzo dobrze wyciszone. Silnik słyszalny w większym zakresie tylko podczas dodawania gazu przy niższych prędkościach. Jeżeli chodzi o autostradę, poziom hałasu dużo niższy niż w Passacie Sedan B8.
~Rafał
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Patent klasy premium, który już jest możliwy do zamówienia w wielu innych markach, czyli szyby o zwiększonej dżwiękoszczelności to świetne rozwiązanie przy wyższych samochodach - fizyki się nie oszuka bez tego było by znacznie głośniej wewnątrz.
~Topia
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Jest OK, zwłaszcza że mam szyby akustyczne z przodu. Nie słychać klekotania diesla. Nie jest to klasa światowa, ale ani nie ten segment, ani nie ta bryła auta, żeby bić rekordy wyciszenia.
~Jacek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Świetnie izoluje od otoczenia, szczególnie to słychać gdy podczas jazdy autostradą uchyli się szybę. Pomimo samych pozytywów przy tym aucie, wyciszenie auta chyba najmilej mnie zaskoczyło.
~MIrek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Cichy silnik, dobre wyciszenie- czuć, że to marka premium. Testowałem Skodę Kodiak z takim samym silnikiem i nawet wyższym wyposażeniem a różnica w wyciszeniu była ogromna!
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Ogólnie jak pisałem wyżej jest cicho a nawet bardzo - duża zasługa cichego silnika i laminowanych szyb polecam tą opcję jeśli lubicie słuchać akustycznej muzyki w aucie
~Grzegorz
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Wyciszenie najlepsze wśród samochodów jakimi jeździłem. W środku nawet nie mam pojęcia, że pod maską znajduje się klekoczący diesel.
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Naprawdę ciche auto - diesel zauważalny tylko na zimno i to przy niskich temperaturach
~Andrzej
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
samochód Q5 jest bardzo dobrze wyciszony, jest wielka przyjemność prowadzenia tego samochodu
Audi Q5 II SUV