Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe 328 i 193KM 142kW 1995-1999 (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bmw wariat
Coupe 328 i 193KM 142kW
Samochud świetny! Sprowadziłem z niemiec przez kolege, od razu wstawiłem gaz, bo wiadomo - na dojazdy też potrzebny jest hehe! Ja tam na spalanie nie zwracam uwagi za bardzo, bo samochud, to ma jeździć, a nie mulić na skrzyrzowaniach, jak to coniektóre. Prowadzenie to bajka, chociaż zapieczony troche układ wspomagania, więc tam ciężko kierownicom kręcić, zwłaszcza na parkingach w mieście, ale jak na podwurku się stawia, to spoko, a ja tam po...
~Roadrunner(lukas.kempo@wp.pl)
Coupe 328 i 193KM 142kW
To autko sprowadzilem sobie z niemiec na poczatku maja tego roku. Jest zadbane, serwisowane i bezwypadkowe. Kosztowalo mnie to oczywiscie troszke wiecej pieniazkow ale za to mam pewnosc ze nie owinelo sie wokol drzewa. Silnik 2.8 litra zapewnia niemal bezkonkurencyjnosc na polskich drogach i niesamowita frajde z jazdy. Polecam to auto, zwlaszcza 323 i 328. W miare uplywu czasu bede modyfikowal oceny i komentarze do poszczegolnych kategorii.
~Adamus_Row
Coupe 328 i 193KM 142kW
Ja po prostu kocham te auto, kocham go za jego wygląd, silnik, dźwięk, to jak ono jeździ. Było to zawsze moim marzeniem, choć nie jest pozbawiony wad, rdza zaczyna atakować to i tak jest to auto godne polecenia. A jeśli odpowiednio się o niego dba odwdzięcza się wpsniałym prowadzeniem i bezawaryjnością. I nie zamieniłbym go na żadne inne nowsze auto, najchetniej bym go zostawił i kupił mu młodszą siostre e46 :)
~jjj
Coupe 328 i 193KM 142kW
Jedna z najlepszych beemek jakie miałem , silnik jest świetny i bardzo dynamiczny , nieżle wciska w fotel. Ogólnie auto to rakieta , ale auto nie dla każdego , lubi sobie wypić noj częsci nie są zbyt tanie głownie elementy silnika itp. bo reszta jest tania (układ hamulcowy i zawieszenie). Radze dobrze szukać bo wiele modeli było bite.
~Fajne auto
Coupe 328 i 193KM 142kW
Do plusów zalicza się : precyzyjny układ jezdny , swietne hamulce , dynamika , przyspieszenie , prowadzenie na zakrętach , mocne blachy , niezawodny silnik. Do minusów; spore spalanie i oryginalne części w ASO ale jest wiele dobrej jakości zamienników różnych firm typu Bilstein , Bosch itd.
~Trzeźwo_myślący
Coupe 328 i 193KM 142kW
Generalnie E36 w dobrym stanie, to świetny wybór. Problem w tym, że ciężko taką kupić. Ceny części na przyzwoitym poziomie i do tego jak coś wymienisz, to masz spokój na naprawdę długi czas. Samochód jest naprawdę bez usterkowy.
~bimmer
Coupe 328 i 193KM 142kW
Karoseria słabizna. W Audi A4 z 97r. brak jakiejkolwiek rdzy, w Audi 100 z 96r. delikatna rdza na przetarciu. Wszystkie auta i moje bmw i wspomniane audi stoją pod chmurką.
~Marecki
Coupe 328 i 193KM 142kW
E36 to dopracowany samochód. Ciężko znaleźć 328 w dobrym stanie większość z nich to szroty. Nie oszukujmy sie różnica w cenie wacha się od 5000 do 25000 to o czymś świadczy.
~Michał
Coupe 328 i 193KM 142kW
Przyjemne auto, a porównując do e36 320, różnica w mocy zdecydowanie odczuwalna, a spalanie na takim samym poziome.
~Daniel
Coupe 328 i 193KM 142kW
Niezrozumiały dla mnie kult tego modelu. Kupiłem E36 jako najtańszą opcję samochodu tylnonapędowego.
BMW Seria 3 E36 Coupe