Lista ocen BMW Seria 3 E36 (511) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 721 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Podróżnik
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Przeciętnie jak na sedana, hmm z tyłu? Nie chcę siedzieć bo miejsca na nogi za dużo nie ma (szczególnie gdy z przodu kierowca, pasażer są odsunięci z fotelami do tyłu, jest jak na styk). Trzech pasażerów z tyłu lekko mówiąc też nie czuje się zbyt komfortowo. Jednak maska (już nie mówię o wersji coupe) zajmuje przeogromną część długości całego samochodu dzięki czemu, to auto ma piękną, sportową i legendarną linię nadwozia.
~Damcyk
Touring 323 i 170KM 125kW
nie ma problemu, z tylu pasazerowie byli zadowoleni. moze oczekiwalem troche wiecej miejsca, bo wszystkie moje poprzednie auta byly wieksze. ale z drugiej strony, to nieduze auto. jest po prostu skrojony na miare. mam 180cm wzrostu i czuje sie jak w kokpice, skupiam sie na jezdzie, reszta przestaje istniec. bagaznik 380l -raczej skromny, podobno mniejszy niz w sedanie. dla dwojki doroslych spokojnie wystarczy.
~radziorek15
Compact 316 i 105KM 77kW
Z przodu jest bardzo dużo miejsca. Regulacja foteli w 3 płaszczyznach (oparcie, przód/tył, góra/dół) pozwala dopasować pozycję dla każdego kierowcy, pedały głęboko osadzone. Z tyłu jest już gorzej, jeżeli z przodu siedzi wysoka osoba to z tyłu brakuje miejsca na nogi, dodatkowo linia dachu schodzi w dół przez co jak podróżuje czasami z tyłu to uderzam głową w podsufitkę! A przecież do wysokich nie należę (175cm wzrostu)
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
Stawiam 4, bo jak na coupe tej klasy jest nieźle ale to nie MB CL. Sam mam tylko 177cm więc dla mnie jest jak dobrze skrojony garnitur. U mnie fotela ma regulację w kilku płaszczyznach. Kierownica w 2, więc prawie każdemu kierowcy będzie wygodnie. Z tyłu da radę posadzić dwie mniejsze osoby. Porównując np z Fordem Probe jakiego miałem (wszedł na rynek rok po e36 - ta sama klasa) jest ciut lepiej z przodu i o niebo lepiej z tyłu.
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Przestrzeni nie brakuje... Ja mam 180 cm wzrostu, waże niespełna 100 kilo...miejsca jak dla mnie w zupełności. I nad głową i na nogi... Pasażerowie też nigdy nie nażekali, pomimo iż fotele odsunięte dość znacznie do tyłu. I chyba najważniejsze. Bagażnik jest przeogromny jak na tą klasę auta. Udało mi się do niego wcisnąć więcej "balastu" niź do E30 Touring, którym jeździłem poprzednio. To mnie chyba najbardziej zaskoczyło...
~szosti
Coupe 320 i 150KM 110kW
Kierowca i przedni pasażer nie mogą narzekać na brak miejsca oraz wygody w przednich fotelach. Można jedynie powiedzieć, że z tyłu nie ma za wiele miejsca ale przecież to nadwozie coupe (które pomieści 2 większych mężczyzn i spokojnie 3 zgrabne kobietki), które nie było tworzone pod względem dużego miejsca na nogi i komfortem jazdy w dłuższe trasy. Dla mnie samochód i tak idealny :)
~slaw
Touring 318 tds 90KM 66kW
jak wyżej wysoki tunel miedzy siedzeniami przednimi (skrzynia), z tyłu troche mało miejsca na nogi, mały bagażnik (pod nim most),przed tem miałem mazdę 626 ´91 rok i z miejscem nie ma porównania ale ergonomia mazdy to tragedia (bardzo byłem z niej zadowolony - przejechałem 250 000 na gazie bez wiekszych napraw a kupiłem ja jak miała przejechane 220 000 km dobry samochód tylko części troszkę drogie)
~Nomad
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Na brak miejsca nie można narzekać. Przynajmniej z przodu. 183cm wzrostu nie stanowi najmniejszego problemu, do tego wygodne fotele sport regulowane w wielu płaszczyznach: czego chcieć więcej? Szyba tylko podgrzewanej i wentylowanej skóry:P Z tyłu jak na coupe jest wystarczająca ilość miejsca, w dalsze trasy w 4 osoby będzie wygodnie, 5 osób to wariant raczej na krótkie trasy.
~byczu@o2.pl
Sedan 316 i 100KM 74kW
Muszę się zgodzić z innymi użytkownikami -- z tyłu mało miejsca dla wysokich osób. ale podczas jazdy we 2 to bajka. po Odsunięciu na maxa fotela można się poczuć jak w bardzo sportowym aucie (międzyinnymi dzięki dobrej Ergonomi w środku) Ale daje 4 bo kto kupuje to autko to wie że jest to 3 a nie 5 niewspominając o 7. ogólnie nie jest źle , myślałem że będzie gorzej
~waldemar
Compact 316 i 102KM 75kW
Jak na taki samochód to wszystko w normie. Ani za dużo, ani za mało. z przodu przyjemne niskie ułożenie ciała(można powiedzieć rasowe), z tyłu wygodne siedzonka umiejscowione wyżej (można na kierowcę z góry patrzeć). Siedzenia przednie przy otwieraniu podnoszą się całe. Brak bagażnika ze względu na butlę gazową której nie da się wsadzić w koło zapasowe.