Lista ocen BMW Seria 3 E36 (511) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 721 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bezy74@o2.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
Słabo, kierowca i pasażer mają miejsca w sam raz ,ale z tyłu lipa.Bagażnik jak na kombi też mały tyle że można wozić wyższe rzeczy.Niestety to 3-ka.Kombi ma taką samą długość jak coupe czy sedan.To mówi samo za siebie.Ciasno!
~kuba__aa
Sedan 318 i 115KM 85kW
kierowca i pasazer maja sporo miejsca ! dlugie dystanse to nie problem w tym aucie ! z tylu natomiast mimo ze kanapa przewiduje 3 osobowy sklad to najlepiej jedzie sie w 2 ! bo w 3 jest troche nie wygodnie i ciasno
~pawelpiasta@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Dla kierowcy i pasażera w normie, ale z tyłu to jakiś żart. Auto o rozstawie osi 2700mm pomieści na tylnym fotelu tylko dziecko, kompletnie nie ma miejsca na nogi, chyba, że z przodu siedzi bardzo niska osoba - porażka.
~slawoos
Sedan 320 i 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera świetnie. Tylna kanapa na pewno tylko dla dwóch osób. Fotelik z dzieckiem mieści się bez problemu więc nie jest źle. W bagażniku można schować trupa (ważne dla wszystkich gangsterów;))) a także wózek.
~Adam
Sedan 318 i 115KM 85kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest wystarczająco z tyłu wożę jedynia dwójkę swoich dzieci i one też nie narzekają. Jeżeli myślisz o podróżach za Pireneje w pięć osób to pomyśl raczej o modelu z serii 5 lub 7.
~MisiekSG
Sedan 318 i 115KM 85kW
jestem troche wysoki i moj fotel jest cofniety na maksa do tylu i osoby za mna to nie maja zbytnio wygody pasazer obok kierowcy tez niby duzo miejsca ale kolanami sie chaczy czasem o schowek jak blizej fotel sie podsunie.
~Marek gg9238504
Compact 316 i 102KM 75kW
ja okreslam moje auto jako typowo sportowe wieć to ja i moj pasazer maja sie czuc komfortowo, z tyłu jest mało miejsca dla pasazerów tym bardziej , ze jest to auto 3 drzwiowe; zazwyczaj jezdze sam gora 2 osoby, dla mnie jest ok :)
~domin
Sedan 320 i 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera jest super natomiast na tylnej kanapie mogło by być trochę więcej przestrzeni na nogi. Jeżeli cofniemy przednie fotele max do tyłu to z tyłu wysokie osoby będą miały problem.
~Krzysztof
Touring 318 i 115KM 85kW
Nie oszukujmy się jest to e36 szału nie ma jak jedziemy całą rodzinką.(do wypadów całą rodzinką mam E38 740i). Jak jadę sam to jest OK.Odsuwam fotel do tyłu i jadę.Prawie 190cmm robi swoje.
~Damian M.
Coupe 318 is 140KM 103kW
Z przodu pełno miejsca i bardzo podoba mi się to że wszystko jest ustawiane pod kierowce...idealna sprawa. Troszkę gorzej z tyłu bo w 3 osoby będzie ciasno ale w końcu to jest sportowa fura a nie rodzinny wan.