Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 102KM 75kW 1990-1998 (53) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lewartur
Sedan 316 i 102KM 75kW
No cóz moglbym tu skrytykowac BMW za to ze ich zawieszenia sa delikatnie zbyt twarde na nasze drogi, jednak prawda ze to my mamy drogi niedopasowane do samochodow lecz raczej do sprzetu budowlanego. Moja 3 ma lekko obnizony przód, lecz nadal resorowanie jest na wysokim poziomie i w polaczeniu z tylnym napedem auto naprawde super sie prowadzi. Szybkie zakrety w nim to sama przyjemnosc.
~pan Ziele
Sedan 316 i 102KM 75kW
układ jezdny tu znowu standardowo bmw napęd na tył i kto jeździł ten wie ze auto kocha zakręty luki pętlę i wszystko związane z jazda daje niesamowita frajdę z jazdy i wyczucie/panowanie nad samochodem oczywiście jak ktoś wie jak wykorzystać napęd na tył, raczej twarde zawieszenie niewiem jak w polsce bo jeżdżę w uk gdzie drogi są średnie i spisuje sie dobrze
~Marcin
Sedan 316 i 102KM 75kW
Idzie jak po masle 140 km na zakretach i niektorych by juz nie bylo na tym świecie ta idzie jak po sznureczko zero przechyłu (mam sportowe zawieszenie, twarde jak sku...) Odnośnie twardości ekhm maaskaara zajebiscie jedzie ale po gladkiej drodze, wszelkiego rodzaju garby dziury i nierownosci zalecane 5km/h z mega ostroznoscią (chacze o wszystko hehe)
~Dawid
Sedan 316 i 102KM 75kW
Z Układem jezdnym miałem parę problemów. Na wstępie musiałem wymienić sworznie wahacza. Przy 330tys. km przebiegu padło łożysko oraz piasta w tylnej osi. Ale i tak muszę przyznać, że jeżdżąc po tak kiepskich drogach to zawieszenie w tym aucie jest rewelacyjnie wytrzymałe.
~Bartek
Sedan 316 i 102KM 75kW
nie jezdzi może, jak mondeo jednak układ jezdny można ocenić na bardzo dopracowany. Nie moge narzekać na walory trakcyjne zarówno na oponach o profilu 65, a tym bardziej na profilu 45. Autko prowadzi sie bardzo dobrze, układ kierowniczy jest precyzyjny
~Kris
Sedan 316 i 102KM 75kW
Bardzo dobre zawieszenie jak na 10cio letnie auto. Trzyma się świetnie drogi, tłumi drgania - choć jest dość sztywne i lepiej się sprawdza na autostradach i gładkich drogach niż polskich dziurach. Ale to w końcu małe auto...
~Sebastian l22
Sedan 316 i 102KM 75kW
Rewelacja !! świetnie się trzyma drogi, mam koła 16 40 na 245 szerokie BMW! ogiń w szopie, jak bolid na torze, tylko ciężko w koleinach i przez tory przejechać, i w pięciu nie da rady jechać, bo trze :)
~Lukasz
Sedan 316 i 102KM 75kW
Precyzyjny i twardy jak należy. Niestety na plskich drogach wybija się ale na szczęście ceny części naprawdę niskie. Pozwala to na utrzymanie zawieszenia w dobrym stanie
~SPRelo
Sedan 316 i 102KM 75kW
Bez zarzutu. Założyłem 205/55 R16 i jest jak przyklejona na płaskim oczywiście, bo na koleinach lepiej się spisywały 195/65 R15. Dla tego auta zakręty nie istnieją.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 102KM 75kW
8,4
9,7
~adams
Sedan 316 i 102KM 75kW
zawieszenie twardawe ale i komfortowe samochód nie skacze ale i też nie płynie czyli w sam raz a zakręty pokonuje się przyjemnie samochód się nie przechyla .... tylko te fotele :/
BMW Seria 3 E36 Sedan