Lista ocen BMW Seria 3 E36 Touring (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesu0
Touring 318 tds 90KM 66kW
Jestem wysoki i przy fotelu odsuniętym do tyłu na skrzyżowaniach patrząc w lewo mój wzrok czasem spotyka się ze słupkiem nie ma tragedii.Przy fotelu obniżonym ile się da i przy długiej masce czasem na parkingu słabo widac.Słupki przednie są wmiare wąskie co nie przeszkadza w ocenie sytuacji na drodze. Osobiscie do lusterek zewnętrznych musiałem się nieco przyzwyczaic są jakby niżej umieszczone w porównaniu z samochodami którymi miałem okazję...
~AdamDMI
Touring 325 tds 143KM 105kW
dzięki skórze i automatycznej klimatyzacji, auto bajecznie komfortowe. Fotele bardzo wygodne, tylna kanapa także ok. komfort duży, nawet zaskakujący jak na '''tylko E36 '' . przejechać Niemcy czy Polskę po dłuższej przekątnej i wysiąść zrelaksowanym i wypoczętym to żaden wyczyn.
~dakun
Touring 320 i 150KM 110kW
najmniejszych problemów z parkowanie m i widocznocią w czasie jazdy. dodatkowo bardzo przydaje się automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne. oślepianie przez pojazdy jadące za mną nie istnieje, a pokonując długie trasy w nocy ma to znaczenie
~bazylfox
Touring 323 i 170KM 125kW
Widoczność dobra - jako, że to kombiak - w każdym kierunku jest szyba - mogłoby być ciut lepiej przy staniu pod sygnalizatorem na skrzyżowaniu - muszę się mocno wychylać mimo stania w pewnej odległości od świateł.
~G.e
Touring 323 i 170KM 125kW
Widoczność jest znakomita, cienkie słupki jak we wszystkich autach z lat 90. We wnętrzu jest jasno. Jedyne do czego można się przyczepić to dość małe lusterka boczne.
~piotrek1979@poczta.onet.pl
Touring 328 i 193KM 142kW
Poprawna do przodu i na boki, do tyłu nieco gorzej z powodu małej tylnej szyby, boczne lusterka nie zapewniają idealnej widoczności, szerokie martwe pole
~pilakacper
Touring 318 tds 90KM 66kW
Wstępnie wszystko widzę. Co tu dużo pisać gdzie się nie odwrócę widzę to co trzeba nic mi nie przysłania świata.
~bezy74@o2.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
Nie jest zła, lecz pozostawia do życzenia, trochę przeszkadzają przednie słupki, natomiast do tyłu to raczej tylko lusterka.
~qracjusz
Touring 320 i 150KM 110kW
nic do zarzucenia, przednia szyba akurat, w tylnyj też bdb widać no i te lusterka :) duże b. czytelne a nie jak w większości aut...
~MatiBMW
Touring 325 tds 143KM 105kW
kombi ,z tyłu czujniki parkowania(fabryczne),zresztą dobry kierowca nie zwraca uwagi na gabaryty
BMW Seria 3 E36 Touring