Lista ocen BMW Seria 3 E46 (541) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 491 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~docent
Sedan 2.8 328i 193KM 142kW
TU od lat bmw wyznacza standarty do ktorych ,inne firmy staraja sie dopasowac,zadnych przechylow na zakretach i do tego swietna kontrola kontrola trakcji,ale pamietajmy ze,mamy do czynienia z tylnym napedem w zimie trzeba sie bardzo pilnowac.
~Michał Olsztyn
Touring 320 d 150KM 110kW
Nie spodziewałem się aż takiej przyczepności po kombi. Dopiero na krętej drodze można poczuć prawdziwe zalety tego zawieszenia. POEZJA!! wcześniej jeździłem Focusem który ma najlepsze zawieszenie w klasie ale porównywanie tych dwóch aut to profanacja.
~hammet1
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
To w końcu BMW nie mogło być inaczej. Jeśli ktoś szuka komfortu i ma delikatna dupkę to won do francuskich badziewi, tutaj jest twardo i czuć większość dziur w naszych pięknych \"drogach\". Za to prowadzenie auta w łukach poezja, nic się nie kołysze!
~Marchello
Sedan 2.8 328i 193KM 142kW
Mam sportowe zawieszenie M-TECH i jest bajka po prostu. Nie radzę obniżać za bardzo. Wcześniej miałem obniżone zawieszenie 60/40. Wyglądem było super ale nasze drogi wiecie jakie są. Skończyło się wymianą na M-TECH i do tego musiałem kielichy powymieniać.
~lupi
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
tu nalezy sie pochwala bo autko plynie po drodze i bardzo dobrze trzyma ostrzejsze zakrety.niestety naprawy sa bardzo kosztowne np tulejki na wahaczach zamienniki potrafia ´´pasc´´ po 10 tys km do tego wahacze oryginalne maja nie wymienne tulejki.
~Kacper
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Miałem nieco obniżone,twarde zawieszenie więc z jednej strony super trzymała się na zakretach (opony 225/55/16 cali), z drugiej strony przez progi zwalniające trzeba było przejeżdzać wolniutko.Kompletne zawieszenie z tylu wymieniłem za 1300 zł (lipiec 2009).
~Tlaloc
Touring 320 d 150KM 110kW
najzwinniejsze auto jakim jeździłem ! To kombi ale bardzo zwrotne i poręczne w mieście. Idealnie zestrojone zawieszenie. Mam akurat wersję z M pakietem, co oznacza nie tylko ładne wnętrze ale świetne - niestandardowe hamulce. Auto staje jak wryte.
~stachursky25@wp.pl
Sedan 3.0 330d 184KM 135kW
Dosc twarde zawiecho,przez co nieco kiepski komfort na polskich dziurawych drogach. Na rownym asfalcie jezdzi jak przyklejony i o to chodzi!!!:)Idealny rozklad mas miedzy przednia i tylna osia,niski srodek ciezkosci daja sporo radosci z jazdy:)
~WZ
Sedan 3.0 330d 184KM 135kW
jest niski i to bardzo, przejazd przez zwalniacz przy obciazeniu 2-3 osób jest już problemem, przy 200 tys. przednie wahacze do wymiany, bardzo silne wibracje na kierownicy. Niektórzy piszą że BMW prowadzi sie \"jak po szynach\" - moim zdaniem duża przesada.
~Jarek
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Tutaj same pochwaly jesli chodzi o wygode, nie mam problemow z zawieszeniem (oprocz standardowych takich jak wymiana lozysk, klockow). Jezdze na seryjmym, nie utwardzonym. Opony 18\" 35 profil. Mimo takich cienkich opon wygoda jazdy doskonala