Lista ocen BMW Seria 3 E46 (541) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 491 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~produkuje się na darmo
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
W moim przypadku M-pakiet + sportowe dostosowanie podwozia = bardzo pewne, przyjemne prowadzenie w zakrętach, sporo przyczepności, ale w połączeniu z niskim profilem opon brakuje komfortu na gorszej jakości drogach + droższe części. Trwałość oceniam na 4 w 6 stopniowej skali.
~Łukasz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Fenomenalny, tam gdzie inne samochody mają już dość i za chwilę zaczyna im się granica przyczepności BMW dopiero zaczyna zabawę. Fenomenalne wyważenie samochodu sprawia, że wprawne operowanie pedałem gazu może nie jednego 4-napędowca na suchej na wierzchni zadziwić
~Johnny
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jeździ sie fajnie,ostra reakcja, a drifty wykonuje się bezproblemowo :) jedna rzecz mnie tylko denerwuje-troche ciężko kręci sie kierownicą na zimnym silniku, dopiero po chwili pracuje optymalnie. Bardzo mocne hamulce z przodu tarczowe wentylowane, z tyłu tarczowe.
~qba
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze. Kierownica kręci się z większym oporem niż w innych autach co daje jeszcze większe wyczucie auta. Nadwozie nie wychyla się na boki. Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Zawieszenie dosyć twardo zestrojone, ale mi osobiście takie nastawy odpowiadają.
~Maciek
Touring 330 i 231KM 170kW
Doskonale na idealnej drodze.Przy tym silniku nie mozna wlozyc mniejszych kol niz 17cali.umnie jest 18cali i z tylu szerokosc 255.na naszych kiepskich drogach jest ciezko i wtedy naprawde trzeba mocno zwolnic.to jest moment kiedy fordy, ople i vw mnie wyprzedzaja
~mamut360@wp.pl
M3 Cabrio 3.2 i 24V 343KM 252kW
Auto można tak wyczuc ze mozemy spalic kpl opon na miejscu lub mozna ruszyc z delikatnym piskiem a potem wielkim kompnieciem po wrzuceniu dwojki. Co prawda moje auto mialo delikatnie pukajacy most jak je kupilem ale szybko to naprawilem, zakladajac most o przebiegu 30 000km.
~qgarmin
Touring 330 d 184KM 135kW
Ideał, jedzie się jak po sznurku!!!ma sportowy charakter,sztywne,właśnie takie jakie powinno być.Gdyby nie nasze wspaniałe \"gładkie \"jezdnie,autko byłoby bardzo tanie w utrzymaniu,a tak serwisując auto na oryginalnych częściach,trzeba troszkę wydać kasy.Ale i tak warto.
~Kuba
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
Sportowe zawieszenie Ac Schnitzera zwiększa czułość auta, samochód czuje sie pewny w prowadzeniu, jest bardziej agresywny, lepiej pokonuje zakręty, wszystko jest doskonale wyczuwalne w kole kierownicy, można odróżnić rodzaje nawierzchni po jakiej w danej momencie jedziemy.
~DAMIAN
Touring 320 d 150KM 110kW
super sprawa precyzja prowadzenia ... jeździłem passatem B5FL .. i buja jak na statku ... A3 tdi ... fajnie ale ciut za twarde..... BMW daje nowe doświadczenia .. jeśli chodzi o jazdę samochodem .. tylny napęd to inny wymiar precyzja prowadzenia ponad VW i AUDI...
~jakubgorski@yahoo.com
Touring 330 i 231KM 170kW
Z jednej strony to majstersztyk bo rewelacynie się prowadzi ale jak dla mnie jest za sztywne. Rozumiem z czego to wynika (duze koła itp.) wiec nie jest to komfortowy samochód na polskie drogi. Trzesie i podskakuje. W poruwnaniu do mojego poprzedniego samochodu jak taczka.