Lista ocen BMW Seria 3 E46 (541) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 491 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Absolutnie nie mam tu nic do zarzucenia. Fabryczne sportowe ustawienie zawieszenia, prowadzenie obłędne i mimo niskich nastaw nie stanowi problemu na polskich drogach ani nawet na nieutwardzonych nawierzchniach! Świetnie dobrana wysokość. Komfort jak na fabryczne sportowe jest zaskakująco dobry.
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Każdy zakręt pokonany tym BMW jest radością z jazdy. Prowadzi się świetnie, znakomicie trzyma się drogi, jednak trzeba uważać gdy wchodzi się w zakręt na śliskiej nawierzchni, bo zawsze to tylny napęd. Warto poćwiczyć na placu kontrolowany poślizg, żeby w takim przypadku nie spanikować.
~krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
prowadzenie jest ok. zawieszenie w każdym aucie się sypie. Części nie należą do tanich ale przynajmniej jak się kupuje nie najtańsze to i można trochę kilometrów bezawaryjnie pojeździć-coś za coś. Amory powinny wytrzymać do 100tys km (badanie amorów w ASO to lipa), klocki min.60tys, tarcze min.100tys.
~przemo_82
Compact 316 ti 116KM 85kW
tutaj rewelacja, napęd na tył plus dosyć sztywno zestrojone zawieszenie robią swoje, ciasnę zakręty to czysta przyjemność. W porównaniu do mojego drugiego auta - honda civic sedan 2009 VIII 1.8 v - tec- prowadzi się o niebo lepiej, ale niestety silnik w hondzie pod każdym względem przewyższa BMW.
~Prezes-51
Touring 320 d 136KM 100kW
Pochylone kolumny MacPersona mówią wszystko za siebie. Sposób prowadzenia i trzymanie się drogi powinni naśladować inni. Opisywany model waży ok. 1,5 t, posiada M-pakiet co (prawdopodobnie) oznacza również usztywnienie zawieszenia... POLECAM, bo frajda z jazdy to jak orgazm (na trzeźwo).
~toja
Touring 320 d 150KM 110kW
Tutaj bmw dało prawdziwy popis.To mój pierwszy samochód z napędem na tył(dużego fiata nie liczę)i tego sie obawiałem ale niepotrzebnie.Prowadzenie rewelacyjne trzyma sie drogi jak przyklejony nie huśta jak to jest np.w autach franc.To zawieszenie nie nazwał bym ani miekkim ani twardym-jest w sam raz
~Norbert
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
BMW prowadzi się bajecznie, trzyma się nawierzchni idealnie (ogumienie 205x55xR15). Jeżeli komuś zależy na komforcie tak jak mi to nie zalecam opon niskoprofilowych. Dodatkowo kontrola trakcji dział wyśmienicie. Dla osób lubiących trochę poszaleć informacja: kontrolę trakcji można wyłączyć :-)
~Paweł Wro
Sedan 2.2 320i 170KM 125kW
Świetne trzymanie drogi.Brak przechyłów nadwozia w szybkich zakrętach dszieki odpowiednio sztywnemu zawieszeniu.Na dziurach w sytuacjach ekstremalnych niezawodny.Trzyma się jak przyklejony ale nie polecam autka na dziurawe drogi i nie radze większych obreczy niz 16´ przeciętnym użytkownikom.
~Orzeu1337
Touring 318 Ci 143KM 105kW
Auto prowadziło się bardzo dobrze. Powiedziałabym wręcz, że najlepiej ze wszystkich samochodów które miałem do tej pory (opel astra, renault laguna). Trzeba czuć respekt, bo to w końcu tył napęd w szczególności na mokrym asfalcie ale przy dobrej pogodzie jeździło się wyśmienicie.
~Mkoijn
Compact 320 td 150KM 110kW
Prowadzi się jak po sznureczku, słynne rozłożenie masy kompota nie jest bujdą. Bokiem polatasz ale jak trzeba to zakręt bez najmniejszego uślizgu przejdziesz. Nie boi się prędkości, w zakrętach nie buja, nie rzuca, ani pod ani nad sterowny nie jest poprostu bajka.