Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (273) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bmw forumowiec
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
tu oceniam bardzo dobrze, pod warunkiem, że dba sie o zawieszenie, tzn wymienia części, aby nie było żadnych luzów ani zużytych elementów zawieszenia. niestety sprawdzaja się tylko głównie części oryginalne które są bardzo drogie.
~kubus
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Genialny. Nie wiem jak oni to robią w BMW, ale układ jezdny jest jednoczesnie pewny i precyzyjny a jednocześnie bardzo komfortowy. Nikt inny nie potrafi tak konstruować samochodów. Auto ma prawie 10 lat, a nic nie stuka.
~DarQ_
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
naprawdę świetnie!! na seryjnym zawiasie trzyma się jak inne marki na sportowym, dodatkowo powiem aby że osoby które kojarzą tylny napęd z polonezami powinny przejechać się BMW!! u mnie auto jeździ całą zimę na wyłączonym ASC
~Leopavel
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
tylni napęd robi swoje, frajda jest i zimą i latem. Kontrola trakcji bardzo pomaga zimą a gdy się ją wyłączy jest przyjemnie. Po 2 zimach tym autem lepiej mi się jeździ po śniegu z tylnym napędem, łatwiej jest ręcznym obrócić auto.
~Wilqlak
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
To co tygrysy lubią najbardziej w BMW czyli tylny napęd i nie tylko auto rewelacyjnie spisuje się na zakrętach ciekaw jestem zimy jak czy RWD okaże się pomocny czy moim koszmarem ? Jak na razie jestem dumny z tego że mam RWD
~reaker@interia.pl
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Jak to w BMW :) idealnie! Czuć że się steruje PRECYZYJNIE! Po prostu samochód słucha w sposób doskonały tego jak kręcisz kierownicą :) Wydaje się (albo i nie wydaje tylko tak jest) że można sterować co do milimetra pędząć 150km/h.
~KK
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Sztywne niemiecki zawieszenie:) Doskonałe na zakrętach. Tylko w zimę trzeba uważać na zakrętach bo nawet ono Ci nie pomoże jak za bardzo zarzuci, dobrze się przy nim spisuje kontrola trakcji, pare razy uratowała mi tyłek:)
~gsxr-1000
Sedan 3.0 330xd 204KM 150kW
Mam napęd 4x4 i nie wiem jak w innych samochodach sprawuje sie on ale dzieki równiesz sztywnemu zawieszeniu i precyzyjnemu układowi kierowniczemu samochód prowadzi się na zakrętach nawet z małą prędkością inaczej niż każdy
~neo
Sedan 2.8 328i 193KM 142kW
Super trzyma się drogi i czuć faktycznie po czym się jedzie co daje możliwość podjęcia decyzji na co sobie można pozwolić. Zawieszenie jest raczej ze sportowymi nastawami ale przytym komfortowe więc porostu jest cisza w aucie.
~Winiar
Sedan 3.0 330d 184KM 135kW
Jak to w BMW :) zawieszenie seryjne, nie obniżane. Warto zainwestować w dobre części. Trzeba również pamiętać że to nie jest seri 5 i jest bardziej twardy ale to ma swoje plusy i minusy.
BMW Seria 3 E46 Sedan