Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (273) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Norbert
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
BMW prowadzi się bajecznie, trzyma się nawierzchni idealnie (ogumienie 205x55xR15). Jeżeli komuś zależy na komforcie tak jak mi to nie zalecam opon niskoprofilowych. Dodatkowo kontrola trakcji dział wyśmienicie. Dla osób lubiących trochę poszaleć informacja: kontrolę trakcji można wyłączyć :-)
~Paweł Wro
Sedan 2.2 320i 170KM 125kW
Świetne trzymanie drogi.Brak przechyłów nadwozia w szybkich zakrętach dszieki odpowiednio sztywnemu zawieszeniu.Na dziurach w sytuacjach ekstremalnych niezawodny.Trzyma się jak przyklejony ale nie polecam autka na dziurawe drogi i nie radze większych obreczy niz 16´ przeciętnym użytkownikom.
~Łukasz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Fenomenalny, tam gdzie inne samochody mają już dość i za chwilę zaczyna im się granica przyczepności BMW dopiero zaczyna zabawę. Fenomenalne wyważenie samochodu sprawia, że wprawne operowanie pedałem gazu może nie jednego 4-napędowca na suchej na wierzchni zadziwić
~Johnny
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jeździ sie fajnie,ostra reakcja, a drifty wykonuje się bezproblemowo :) jedna rzecz mnie tylko denerwuje-troche ciężko kręci sie kierownicą na zimnym silniku, dopiero po chwili pracuje optymalnie. Bardzo mocne hamulce z przodu tarczowe wentylowane, z tyłu tarczowe.
~qba
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze. Kierownica kręci się z większym oporem niż w innych autach co daje jeszcze większe wyczucie auta. Nadwozie nie wychyla się na boki. Tutaj nie mam nic do zarzucenia. Zawieszenie dosyć twardo zestrojone, ale mi osobiście takie nastawy odpowiadają.
~Wojciech M
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Komfortowe ale podatne na uszkodzenia. Raz na 100tys łączniki stabilizatorów, możliwe wybite sforznie, trzeba wymieniać całe wahacze, koszty wysokie niestety, sprężyny z tyłu lubią pękać na ostatnim zwoju, amortyzatory za to 85proc sprawności po 16 latach.
~Szczurson
Sedan 2.0 320i 150KM 110kW
Zaleta BMW. Świetne wyważenie i zawieszenie sprawiają, że jazda tym autem to sama przyjemność. Pojazd rewelacyjnie trzyma się drogi, a dzięki napędowi na tył pokonywanie zakrętów wywołuje uśmiech na twarzy, bo nie trzeba się martwić, że nam przód wyniesie.
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Prowadzi się bardzo dobrze, stabilnie, znakomicie trzyma się drogi. Niejednokrotnie udawało mi się wchodzić w zakręty po 150km/h, nawet gdy zdarzało mi się pokonywać te same zakręty innymi autami (Almera chociażby) i lekki pocik na czole był przy 120km/h.
~gregorweber
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
No cóż, jeśli chodzi o układ jezdny... Auto przyklejone do drogi choć tylko na równej nawierzchni, na koleinach jest już gorzej. Przód nisko osadzony, tył podniesiony dodaje sztywności choć właśnie na nierównościach lubi trząść właśnie nim.
~Sierman
Sedan 2.5 325iX 192KM 141kW
Prowadzenie super. W zakrętach z napędem na 4 koła jedzie jak po torach. Po dodaniu gazu w zakręcie ładnie auto wyciąga. Zima z tym napędem to bajka, tylko trzeba jedno wiedzieć , auto w zimie bardzo fajnie się rozpędza ale Hamuje jak każde inne:)
BMW Seria 3 E46 Sedan