Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (273) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin N.
Sedan 2.0 318d 115KM 85kW
Jest dobrze. Na dość słabych zimówkach nie udało mi się auta wprowadzić w poślizg nie do opanowania dzięki bardzo dobremu DSC. Chociaż jazda zimą, pomimo słabej mocy silnika, daje dużo frajdy...
~Czarek
Sedan 2.5 325i 192KM 141kW
Łatwo wyczuć ten samochód, jednak jeżeli chodzi o szybkie zakręty zdecydowanie bardziej polecam wersje w coupe niż obecny sedan. Do tego typu zabaw lepsza pozycja za kierownica oraz gabaryty.
~Wojtek
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Auto prowadzi się jak po sznurku, pokonywanie zakrętów to ogromna frajda. Pomimo tego że zawieszenie zestrojone jest raczej twardo to jest też sprężyste i nie powoduje zmęczenia przy dłuższej jeździe
~m3r0vin6
Sedan 3.0 330d 204KM 150kW
Napęd na tył w BMW kapitalnie się spisuje nawet w zimę (mając dobre opony - w moim wypadku NOKIAN). Samochód ładnie wchodzi w zakręty i prowadzi się zdecydowanie lepiej od aut przednionapędowych.
~mrukm
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Mam standartowe zawieszenie i jest dobrze. Ładnie trzyma na zakrętach i tłumi nierówności. Jeździłem trójką z zawieszeniem m-pakiet i był bym się nie zamienił. Za twardo jak na nasze płaskie drogi.
~Bogusław
Sedan 3.0 330iX 231KM 170kW
Auto jak przyklejone do jezdni - inni hamują przed zakrętem, ja tylko trzymam mocnie kierownicę. Wielowachaczowe zawieszenie i napęd 4x4 stawia BMW wysoko w hierarchii samochodów osobowych.
~Wojtas
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Prowadzenie precyzyjne, wg. mnie bardzo dobre. Zawieszenie lekko sportowe i twardawe ale mimo to bardzo komfortowe. Niektórzy narzekają, że kierownica trochę ciężko się obraca na postoju, dla mnie to zaleta.
~Filip
Sedan 1.8 316 i 116KM 85kW
trzyma się drogi rewelacyjnie..zobaczymy co jest warty system DSC..podobno nie da się wpaść w poślizg.. w e39 miałem tylko kontrole trakcji.. bodajże ASC.. lipa! wpadłem w pślizg i popsułem drzwi..
~Robert
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Uklad jezdny to juz inna bajka,jestem pod duzym wrazeniem jak to auto sie prowadzi mimo ze ma 13lat.Rozklad masy w BMW 50:50,naped na tyl,prowadzi sie bardzo dobrze w miescie,trasie,czy na ostrych zakretach
~zimer89
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Oczywiście układ jezdny jak na BMW przystało-sztywno zestrojone zawieszenie dobrze trzyma na zakrętach. Aczkolwiek nie wchodzę w nie bardzo szybko bo jeszcze się boję szczerze powiedziawszy ;)
BMW Seria 3 E46 Sedan