Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring 320 d 150KM 110kW 2001-2006 (60) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slaw80
Touring 320 d 150KM 110kW
trzeba zainwestować w poliuretany, sprężyny regenerować nie wymieniać na nowe, listwa kierownicza (też chyba kiepsko regenerują, albo ja tak trafiłem), amortyzatory tylko dobre-oryginały, łożyska tył tylko dobre (kłopotliwa wymiana), piasty przód mogą być gorsze, wymiana bardzo prosta
~toja
Touring 320 d 150KM 110kW
Tutaj bmw dało prawdziwy popis.To mój pierwszy samochód z napędem na tył(dużego fiata nie liczę)i tego sie obawiałem ale niepotrzebnie.Prowadzenie rewelacyjne trzyma sie drogi jak przyklejony nie huśta jak to jest np.w autach franc.To zawieszenie nie nazwał bym ani miekkim ani twardym-jest w sam raz
~DAMIAN
Touring 320 d 150KM 110kW
super sprawa precyzja prowadzenia ... jeździłem passatem B5FL .. i buja jak na statku ... A3 tdi ... fajnie ale ciut za twarde..... BMW daje nowe doświadczenia .. jeśli chodzi o jazdę samochodem .. tylny napęd to inny wymiar precyzja prowadzenia ponad VW i AUDI...
~jkowals@wp.pl
Touring 320 d 150KM 110kW
Jak to w BMW - wielowahaczwe ale niezawodne zawieszenie tylne. Sportowa geometria zawiszenia. Wywazenie 50/50%. Idealne prowadzenie. Tylny naped....cos pieknego. Fantastyczny DSC ale niestety nie mozna go wylaczyc w 100%. Chos przy dieslu moze nie jest to wada.. przeciez to nie M3.
~Demboll
Touring 320 d 150KM 110kW
świetnie trzyma się na zakrętach i wszystkie systemy stabilizacji i kontroli działają rewelacyjnie również w zimie. Po roku na przeglądzie wyszło delikatne pukanie na przekładni. Jeszce nie robiłem ale prawdopodobnie można to wyregulować.
~Michał Olsztyn
Touring 320 d 150KM 110kW
Nie spodziewałem się aż takiej przyczepności po kombi. Dopiero na krętej drodze można poczuć prawdziwe zalety tego zawieszenia. POEZJA!! wcześniej jeździłem Focusem który ma najlepsze zawieszenie w klasie ale porównywanie tych dwóch aut to profanacja.
~Tlaloc
Touring 320 d 150KM 110kW
najzwinniejsze auto jakim jeździłem ! To kombi ale bardzo zwrotne i poręczne w mieście. Idealnie zestrojone zawieszenie. Mam akurat wersję z M pakietem, co oznacza nie tylko ładne wnętrze ale świetne - niestandardowe hamulce. Auto staje jak wryte.
~micwyd8540
Touring 320 d 150KM 110kW
samochod trzyma sie drogi, jezdze pewnie po zakretach, wiele osob mnie straszylo ze naped na tyl to beznadzieja, i teraz uswiadomilem sobie ze mowily mi to osoby ktore nigdy nie jechaly samochodem z napedem na tyl.
~Michas
Touring 320 d 150KM 110kW
Lubi dobre drogi - wtedy prowadzenie na 5+. Na polskich koleinach myszkuje przodem (bo tylni naped i akurat u mnie opony 225). Zawieszenie bardziej twarde niż standard - i dobrze na zakrętach się spisuje.
~Paweł e-mail p_gajdek@op.pl
Touring 320 d 150KM 110kW
rewelka w zimie poruszam sie na siedemnastkach 225/45 a w lecie pierwszy raz na osiemnastkach w tym na tyle 255/40 bedzie chyba tłukło, prowadzenie w zakrętach cudo kto ma tylny naped ten wie o co chodzi
BMW Seria 3 E46 Touring