Lista ocen BMW Seria 3 E90-91-92-93 (226) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 240 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Archie Flow
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Zupełnie subiektywnie, dałbym ponowie komplet gwiazdek, ale nie byłbym w tym do końca uczciwy, skoro auto użytkowałem w okresie bycia formalnym singlem, bez dzieci i całego rabanu z nimi związanego, na dodatek mając poniżej 170 cm wzrostu. ;) Patrząc z perspektywy typowej polskiej rodziny, samochód do najprzestronniejszych na pewno nie należy - to auto zdecydowanie lepiej pasujące do młodej pary.
~Darek
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Tu już nie jest tak kolorowo. Auto gabarytami nie powala na kolana. Jeśli ktoś szuka auta rodzinnego to niestety mimo wersji kombi to autko takim nie jest. Miejsca z tyłu na poziomie golfa. W bagażniku póki nie zdemontujemy roletki ciężko zmieści dwie duże walizki. Wyjazd do Włoch w 4 osoby to niestety jazda z bagażami między nogami. Moim zdaniem to największy i w zasadzie jedyny minus tego auta.
~kukuba
Limuzyna E90 318d 143KM 105kW
Naciągana ocena dobra. O niewygodnych fotelach pisałem przy ergonomii. Dodatkowo, przy ustawieniu fotela kierowcy na wzrost ok 190 cm, brak miejsca na nogi dla dorosłej osoby z tyłu. Dodatkowo, auto powinno być sprzedawane jako 4 osobowe, gdyż jak już te 5 osób się tam zmieści, to podróż dłuższa niż godzina to męczarnia. Jednak ocena dobra, ze względu na segment samochodu.
~Paweł
Limuzyna E90 320d 184KM 135kW
Kierowca i pasażer obok mają bardzo wygodnie, wysocy pasażerowie z tyłu mogą narzekać na brak miejsca dla kolan, poza tym nie ma się co oszukiwać, że podróżowanie z tyłu w 5 osób to najprzyjemniejszych nie należy, kanapa ma po obu bokach mocno uniesione końce, co powoduje, że pasażerowie z prawej i lewej zsuwają się do środka, gniotąc osobę siedzącą po środku
~Walenty
Limuzyna E90 320d 163KM 120kW
To jest raczej kwestia indywidualna i zależna od tego kto czego oczekuje. Ja przy wadze 95kg i wzroście 184 nie mam na co narzekać. Za sobą też się mieszczę chociaż głową sięgam już prawie do podsufitki. Autem poruszam się jednak najczęściej z jednym pasażerem więc tego problemu nie doświadczam i ilość miejsca spełnia moje oczekiwania.
~Pawel
Limuzyna E90 318d 143KM 105kW
Duże zaskoczenie w porównaniu do Hondy Accord. Samochód krótszy o ponad 20 cm, a przestrzeń wewnątrz samochodu znacznie lepiej wykorzystana. Bagażnik, mimo, że to sedan, bardziej przestronny, z licznymi schowkami (oczywiście poprzedni model to kombi, więc generalnie bagażnik był bardziej ustawny), ale generalnie to duży plus dla BMW.
~Radek
Limuzyna E90 320i 150KM 110kW
No tu nie jest dobrze, szczególnie z tyłu, większość kompaktów typu VW Golf oferuje więcej miejsca. Nie przeszkadza to absolutnie w mieście, albo na krótkiej trasie, ale rodzinny wyjazd tym samochodem do Chorwacji wymaga od wszystkich podróżujących zdrowego kręgosłupa. A nie jestem gigantem, bo mam 175 cm wzrostu.
~Biszkopt
Limuzyna E90 330d 231KM 170kW
Tutaj chyba największa bolączka - miejsca za dużo nie ma. No ale nie ma co narzekać, bo jeśli bym celował w duże auto, to bym kupił piątkę a nie trójkę... Ale za to czuję się bardzo dobrze w tej przestrzeni, fotele są wygodne, dobrze zrobione. Natomiast zaskakująco duży i ustawny bagażnik, to chyba największe zaskoczenie.
~Przemek
Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW
Jeśli chodzi o miejsce z przodu to jest go na prawdę bardzo dużo, mam 185cm wzrostu i miejsca jest jeszcze w bardzo dużym zapasie. Z tyłu minimalnie mniej miejsca jak w e46, mimo wszystko jeszcze się taki nie znalazł co by za mną nie usiadł. (fotel zawsze mam cofnięty na tyle daleko by mieć wyprostowane nogi).
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E90-91-92-93
10,3
11,2
~Piotr
Limuzyna E90 320d 163KM 120kW
Autem mogą komfortowo podróżować 4 osoby o wzroście do 180cm. Nie brakuje miejsca zarówno na nogi jak i nad głową. W przypadku osób wyższych można już poczuć że jest to BMW serii 3 bo przy odpowiednim ustawieniu przednich foteli pasażerowie z tyłu mogą mieć już problemy z wygodną pozycją.