Lista ocen BMW Seria 5 E34 (191) - Ergonomia

Na liście zabraknie 346 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ZYWY-BCE
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Mój model jest dość ubogi jak to w autach służbowych. Pojazd odkupiony właśnie od Niemieckiej firmy. Klima, szyberdach, el lusterka. Nie wiem czy to plus czy minus. Ale chyba im mniej elektryki to lepiej
~Hadesmat
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
Ideał. Wszystko pod rączką. Radio można obsługiwać opierając rękę na drążku zmiany biegów. Niesamowicie praktyczne ustawienie przedniego fotela. No i oczywiście konsola skierowana w stronę kierowcy. :)
~the_trooper1988
Sedan 520 i 129KM 95kW
Wszystko bardzo dobrze rozplanowane i w zasięgu ręki kierowcy, nie trzeba się specjalnie odrywać od prowadzenia żeby sterować klimatyzacją czy radiem. Bardzo dobrze rozplanowane wnętrze i deska rozdzielcza.
~Ja
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
w pojezdzie jest wszystko na miejscu nie trzeba uprawiac gimanstyki aby dosiegnac do poszczegolnych elementow wyposazenia takich jak el. lusterka , el.szyby, szyberach ,panle klimatyzacji wszystko jest ok
~Bastan
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
Jak na 13 lat prawie bez zarzutu. Prawie bo wyłącznik migaczy awaryjnych chyba ktoś po pijaku umiejscowił :). Do tej pory nie mogę się przyzwyczaić. I tu ponownie słowa mojej żony: "Czepiasz się mężuś" :)
~Daniel
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
Środek, pomimo tego, że widać, że był projektowany kilka lat temu - mnie dalej zachwyca, jak na 88 rok zaprojektowania jest naprawdę przyzwoicie - polecam wersję w jasnej skórze.
~Paweł
Sedan 535 i 211KM 155kW
Niemiecka myśl techniczna. Nawet jeśli ktoś wsiadłby pierwszy raz do tego auta nie miałby najmniejszych problemów z obsługą czegokolwiek. Wszystko jest tam gdzie być powinno.
~Misiek
Sedan 520 i 129KM 95kW
Wszystko pod ręką.. nie muszę niczego szukać.. środkowy panel sprofilowany na kierowcę więc radyjko klima itp mam pod kontrolą nie dekoncentrując się na jeździe..
~dariox87
Sedan 520 i 129KM 95kW
Po tym samochodzie widzę że istnieją auta szykowane pod kierowcę wszystko na swoim miejscu łatwo dostępne mimo swojego wieku auto przegania pod względem ergonomi niektóre nowsze modele

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Roughrider
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Wszystko tam gdzie być powinno. Jedynie ciut za duża kierownica utrudnia wsiadanie (100-kilowy ze mnie chłop, więc nie każdy będzie miał ten problem, ja jednak obniżam ocenę o 1).