Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 129KM 95kW 1988-1991 (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzechotnik
Sedan 520 i 129KM 95kW
Jest bardzo dobry, ale to nie terenówka więc dziur w jezdni niestety nie lubi, trzeba uważać i zwalniać. Układ jest idealny na długie trasy, BMW wtedy pokazuje do czego go stworzono. Niestety ale nasze \"równe i zadbane\" drogi to dla układów jezdnych istna mordęga i tylko czołgi i terenówki na ramach i ze sztywnymi osiami są w stanie mu sprostać. Każdy inny samochód musi prędzej czy później na tym ucierpieć. Tu klasyczna uwaga dotycząca...
~the_trooper1988
Sedan 520 i 129KM 95kW
No jeśli chodzi o układ jezdny to BMW to mistrzowie. Auto fantastycznie wchodzi w zakręty i jeszcze lepiej z nich wychodzi, jest idealnie wyważone. Zawieszenie raczej sportowe, a mimo to jedzie sie bardzo wygodnie. Jak na lata 89´ to rozwiązanie wachaczów fenomenalne. Na trwałość nie da się narzekać, co nie znaczy że jazda po wybojach mu służy. Prowadzi się fantastycznie, aż żal wychodzić z samochodu. Nie ma mowy o podskakiwaniu na...
~Beny
Sedan 520 i 129KM 95kW
Prowadzenie i trzymanie w zakrętach super, komfort na najwyższym poziomie. Na seryjnym zawieszeniu i orginalnych amortyzatorach jest bardzo wygodny nawet na najbardziej dziurawych drogach. Do bardzo agresywnej jazdy moim zdaniem trzeba go utwardzić. Jeśli chodzi o elementy zawieszenia - kupowałem zamienniki i bardzo żałuję. Wahacze przednie wytrzymały bez luzów rok. Łączniki stabilizatora mniej. Jeśli planujesz pojeździć autem dłużej to tylko...
~kacper82
Sedan 520 i 129KM 95kW
O ile ktoś nie ma założonych 17" 23535 (tak jak ja) to moze cieszyć się naprawdę kulturą jazdy, auto doskonale wchodzi w zakręty nawet przy większej prędkości, doskonale wytłumia wszelkie nierówności dróg. Przy trochę mniejszych oponach tj 15" 195odajże 65 nie ma czego się przyczepić poza cenami części gdy coś się zepsuje
~mossberg_27@wp.pl
Sedan 520 i 129KM 95kW
auto prowadzi sie bardzo dobrze. choc przyznam ze na poczatku troche plywal przod, ale byla to wina zjechanych wachaczy. po wymianie super. komfortowo i wygodnie. jezdze nia do niemiec do pracy i wiem co to znaczy wygodnie przejechac 1000 km w 9 godz))
~Drachenfels
Sedan 520 i 129KM 95kW
Komfortowy, dobrze tłumi nierówności, jednocześnie nie powodując zbytnich wychyłów nadwozia na zakrętach, idealny kompromis między komfortem a pewnością prowadzenia. Sworznie wahaczy przednich lubią szybko padać na naszych drogach, koszt naprawy około 600 zł.
~Stuff
Sedan 520 i 129KM 95kW
tylny napęd daje dużo frajdy - szczególnie zimą na zamkniętym torze!!! nie prowadziłem nowszych wersji ale ta mi wystarcza, świetnie składa się w zakręt (zasługa dobrego wyważenia, jak to w BMW) a zawieszenie jest lepsze niż większości nowych samochodów!
~marek
Sedan 520 i 129KM 95kW
Wspaniałe prowadzenie - auto nie jedzie lecz płynie po naszych pożal się Boże drogach, na mieście lepiej się nim manewruje (pomimo wielkości) niż popularnymi "maleństwami".
~Dolar
Sedan 520 i 129KM 95kW
bardzo dobrze, stabilny, trzyma się bardzo dobrze drogi.Jesli do tego masz jeszcze szerokie laczki i dobre gumy to w niektóre zakrety na zwykłej asfaltówce i 160 mozesz wchodzić
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 129KM 95kW
11,0
12,5
~SwiruBMW
Sedan 520 i 129KM 95kW
Delikatny jak na polskie dziurawe drogi, ale dbając o zawieszenie i wymieniając wszystko na czas -bez zastrzeżeń
BMW Seria 5 E34 Sedan