Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 24V 150KM 110kW 1989-1995 (45) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrr
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Nie jest to seria 3, nie jest to seria 7. Jest to przestrzeń wnętrza typowo pomiędzy tymi dwiema seriami. Przestrzeń jest jak najbardziej wystarczająca aby 4 osoby mogły pojechać komfortowo z Łodzi na Hel. Miejsce dla trzeciej osoby z tyłu traktowałbym raczej jako awaryjne, na krótkie dystanse. Bagażnik spory, podczas wyjazdów wymagających większej ilości bagaży, mam na myśli typowy wyjazd na camping, bagażnik jest wystarczający dla dwóch osób...
~Grzegorz
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Co tu dużo mówić miejsca jak dla mnie aż nadto :) Jest wygodnie, czuć przestrzeń. Z tyłu ilość miejsca podobno w zupełności wystarczająca- nie wiem bo nie jechałem z tyłu :)Fotel kierowcy i pasażera mają oddzielne \"leniuchy\", są dość daleko od siebie i nawet gdy pasażer rozsiądzie się \"szeroko\" nie obija łokciem kierowcy :).
~Krzysiaczek19881
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Miejsca według mnie nie brakuje, pasażer z przodu także nie narzeka. Mam odsunięty fotel kierowcy max do tyłu a grubszy pasażer ze 130 kg wejdzie za mną, więc jest dobrze. A i czasami w 5 z wędkami namiotami i innymi gratami starczyło miejsca nawet z tym moim odsuniętym fotelem :)
~ingogdansk
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Przestrzeń zadowoli każdego fotel kierowcy i pasażera z przodu regulowane są w taki sposób że wygodnie będzie i koszykarzowi mającemu 2 metry wzrostu i zawodnikowi sumo. Pasażerowie na tylnych siedzeniach też jadą wygodnie sporo miejsca na nogi i nad głową / PRZECIEŻ TO LIMUZYNA
~czlowiekfinn
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Na tej wielkości samochód spodziewałem się większej przestrzeni w środku. O ile kierowca i pasażer mogą jej sobie sporo zagospodarować, to pasażerowie z tyłu już za wiele możliwości nie mają. Przestronność to zdecydowanie nie jest największy atut E34.
~Jacek
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Z przodu bardzo duzo miejsca. Z tylu osoba o wzroscie 180 bedzie miala duzo miejsca, wyzsi moga nazekac. Bez problemu mieszcza sie 2 foteliki dla dzieci oraz szcuplejsza osoba pomiedzy nimi.
~Piotr K.
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Z przodu wystarczająca nawet dla mnie - 190 cm, w przeciwieństwie np. do Fiata Coupe (moje poprzednie auto) gdzie nie ma regulacji wysokości siedziska. Z tyłu miejsca dla 3-ch osób, ale nie na nogi.
~Krzysiek O.
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
to nie jest auto dla ludzi powyżej 190 cm. jestem przekonany że 5 osób o wzroście 170 cm zakocha się w tym wnętrzu. powyżej 180 trzeba chodzić na kompromisy kosztem współdyżurujących.
~MasterZen
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Miejsca z przodu jest w sam raz ale z tyłu jak dla mnie bardzo mało, za to w bagażniku zmieszczą sie spokojnie dwie dziewczyny i jeszcze bedą się cieszyć podczas jazdy ;)
~Beowulf
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Jest bardzo dobrze, choć mogłoby być trochę więcej miejsca z tyłu - czego możnaby spodziewać się po aucie segmentu E. Usprawiedliwia fakt, iż jest to tylnonapędowiec.
BMW Seria 5 E34 Sedan