Lista ocen BMW Seria 5 E60 (249) - Całokształt

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klodi
Sedan 2.0 520d 177KM 130kW
177km niby mało ale jest lepiej niz 184km w e39. Nowy automat jest kosmicznie szybki i dlatego to 177km jest mocniejsze od e39 z 184km Auto prawie doskonałe mam je 5miesięcy kupiłem je nowe i namówił mnie na nią pracownik serwisu miał racje że z e39 530d z e60 520d nie ma nic wspólnego jest po prostu o całą dekadę lepsze. POLECAM jak masz e39 530d zmień na e60 520d jedzie lepiej i pali o dobre 2-3 litry mniej -SZOK
~Adamm
Sedan 3.0 530d 218KM 160kW
auto godne polecenia.. mialem w soim wiele aut.. mercedesu bmw7 audi.. w bmw 530D jest naprawde cos co przyciaga.. ta dynamika oiekna bryla i prestiz na ulicach jest naprawde mila.. jezeli chodzi o 525D jezdzilem nim i powiem szczerze ze troche brakuje mocy.. naprawde warto lepiej dodac kilka zloty wiecej i kupic ponad 200 konną maszyne dzieki ktorej nie bedziesz sie zastanawial czy zdolasz wyprzedzic tira czy autobus.. pozdrawiam
~bart1000
Sedan 4.4 545i 333KM 245kW
To moje drugie E60. Pierwsze 530d to byla tragedia, z powazniejszych awarii nalezy powiedziec o wymianie skrzyni biegow po 1000km przbiegu!!! lub dwukrotnej wymianie turbosprezarki (raz z powodu awarii lopatek drugi raz sie rozciekla). Awarii mniej powaznych nie mam czasu i nerwow wymieniac. Dodam ze auto kupione nowe w salonie. Aktualne 545i jest lepsze ale nie dam lepszej oceny niz przecietnie bo jedynie na tyle zasluguje.
~Bartek
Touring 530 d 218KM 160kW
Mtechnic wiec jest bardzo dobrze, w środku góra czarna , fotele max ... z zewnątrz bajka mpakiet .. Zachowanie na drodze, materiały , trwałość (brak zużycia wnetrza , zawieszenie fabryczne bez luzów, ) generalnie ideał , ale ... Spalanie :) Miasto Warszawa 70% 13,5L , zimą 15L krótkie dystanse... trasa zależnie od prędkości u mnie 3osoby 140km/h 6,5L , 170-190km/h 8,5L , 200km/h 9,5L
~Adam
Touring 530 d 231KM 170kW
Wzorowe auto , moment obrotowy idealny , ogromny zapas mocy co daje frajde podczas jazdy , 230KM zupełnie wystarcza . W środku materiały z najwyższej półki (skóra,drewno lakierowane) , miejsca dość na 5 osób . Prezentuje się bardzo nowoczesnie i sportowo , naprawde godne uwagi auto choć drogie w utrzymaniu i zakupie (123 tys.zł) , ale cóż za sportowe osiągi i wzorowe prowadzenie trzeba płacic.
~Piotr
Sedan 2.2 520i 170KM 125kW
Jestem zakochany w tym aucie :) Rewelacyjny pojazd, dokładnie taki jakiego szukałem. Rozważałem także Audi A6 2,4 ale niestety większość egzemplarzy okazywała się strasznymi golasami. Auto jest kosztowne w utrzymaniu, serwis dla ludzi nie przyzwyczajonych to takich aut bardzo drogi. To nie jest pojazd dla ludzi zarabiających średnią krajową- każda naprawa będzie rujnować budżet, tak samo jak tankowanie.
~Adam Stawski
Sedan 530 d 235KM 173kW
Jezdzilem kilka dobrych lat temu E39 525i.Mysle ze tamte czasy prawdziwych,dopracowanych konstrukcji BMW juz nie wroca.Dzis kupujemy ladnie zapakowany przecietny i nie do konca dopracowany samochod.Wrocilem do tej marki poniekad przez przypadek/gdyby nie pijany kierowca ciezarowki-wypadek- do dzis jezdzilbym lexem/Jednak musze przyznac ze BMW obnizylo loty jesli chodzi o trwalosc i niezawodnosc .
~karl
Touring 520 d 177KM 130kW
wieczne , niekończące się pasmo awarii. Poważnych awarii. samochód serwisowany, kupiony jako poleasingowy bezpośrednio z Niemiec, a awaria goniła awarię. Na średnio 60.000km rocznie, jakie robiłem, wydawałem poza kosztami eksploatacyjnymi, ok.7.000 pln / rok na naprawy awarii. Niemało jak dla mnie i nie miałem w swojej historii tak awaryjnego auta.
~Makianto
Touring 525 i 218KM 160kW
Ogolnie auto fajne i komfortowe o bardo mocnym silniku ale w polsce wzbodza zazdrosc i wrecz nienawisc na drodze i na parkingach! I pomimo, ze jest ich w kraju coraz wicej to stale trzeba bac sie czy ktos nie zechce na sile Cie wyprzedzic "aby ci pokazac" albo czy cie ktos nie przerysuje na parkingu z czystej zazdrosci, ze on takiego nie ma.
~hitch5
Sedan 2.0 520d 177KM 130kW
Bardzo fajny samochód. Mimo małego silnika i dość ubogiego wyposażenia potrafi dać frajdę z jazdy. Auto miało być kupione na dwa lata, ale tak mi się spodobało, że jeździłem cztery. Teraz auto idzie w ręce mojego syna. Podoba mi się bardziej niż nowa piątka, bo ma agresywniejszy design i porównując podstawowe zawieszenia lepiej się prowadzi.