Lista ocen BMW Seria 5 E60 Touring (76) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maro
Touring 525 d 177KM 130kW
Ten temat to marzenie w tym aucie. Jak jeżdżę z pasażerami, to na to się po prostu nie zwraca uwagi. Ale jak jadę sam i cisnę np. prze leśne drogi i wiochy po 130 km/h, to nie mam obaw przy zakrętach. Auto świetnie się trzyma, a nawet jak wykaże małą nadsterowność, to prędzej pojawia mi się uśmiech, niż strach :)
~Piotr
Touring 535 d 272KM 200kW
Zawieszenie to perfekcyjny srodek pomiedzy komfortem a sportowymi wrażeniami. Auto moim zdaniem prowadzi sie lepiej niz audi quatro. Ciezkie i pewne. Deszcz czy nie deszcz idzie jak po sznurku. Tylko trzeba kupic dobre opony ;) przy tym podczas jazdy po miescie jest bardzo komfortowo. Na kostce czy garbach.
~ambienT
Touring 525 d 197KM 145kW
Ciężki kloc ale jakże przyjemnie resorujący i połykający kolejne zakręty. Każda ocena poniżej 5/5 byłaby nieuczciwa. Mimo tego, że ABSOLUTNIE nie jestem fanem marki żywo czerpię przyjemność jazdy tym autem. Na pełnym baku (70l) przy przepisowej jeździe pokazuje nawet 1400 km zasiegu.
~radziuxd
Touring 530 d 218KM 160kW
Majstersztyk. Miałem egzemplarz z opcją Dynamic Drive i wiem, że nie będę miał lepiej prowadzącego się auta. Aluminiowy, lekki przód i silnik do granic cofnięty pod ścianę grodziową sprawia, że auto jest perfekcyjnie wyważone i prowadzi się rewelacyjnie mimo gabarytów i masy.
~Przemek
Touring 520 d 177KM 130kW
Prowadzi się idealnie. Nawet przy dużo większych prędkościach niż w innych samochodach na zakrętach sprawia wrażenie zupełnego spokoju. Komfort jest przeciętny a zawieszenie mogłoby pracować odrobinę ciszej. Mam felgi 16 i nie polecam większych.
~lukaszb
Touring 520d 163KM 120kW
Nie tak dobrze jak w E91, ale nadal bardzo dobrze. Jak czołg na szynach. Tego mi brakuje w F11. Cisza i miękkie wybieranie nierówności. Brak bocznych przechylów, duża stabilność i pewność prowadzenia. Nawet z 2.0d po chipie - radość z jazdy ! ;)
~Wlasciel bmw e61
Touring 530 d 218KM 160kW
Po przesiadce z Audi myślałem że nie działa wspomaganie :p układ jest bardzo precyzyjny i daje dużo frajdy, po prostu czuć te auto i wiesz gdzie i kiedy jedzie Jednak przekładnie siadają.... Mam nową serio to mie jest duży koszt :p
~Zulu
Touring 520 d 177KM 130kW
Właściwości jezdne bardzo dobre, pewne prowadzenie przy dużym komforcie, mogłoby być trochę cichsze. U mnie są 16" koła więc przy większych kołach i niższym profilu hałas z zawieszenia pewnie będzie się nasilał.
~voyteck102
Touring 530 i 258KM 190kW
Tu również tylko 3. Rewelacyjne prowadzenie w zakrętach, ale zawieszenie pracuje relatywnie głośno jak na tą klasę pojazdu, jest również nieco zbyt twarde. Dość mocno słyszalne wewnątrz są również szumy opon podczas jazdy.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E60 Touring
9,4
12,0
~Robert
Touring 520 i 170KM 125kW
Jak na zawieszenie pneumatyczne i duże auto bo kombi oraz tylko tylni napęd trochę się bałem przy zakupie ale muszę przyznać że seria 5 trzyma się drogi jak rzep psiego ogona. Bardzo miłe zaskoczenie.
BMW Seria 5 E60 Touring