Ocena kierowcy - BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna

bolololo, 8 lat temu
Silnik 520d 184KM 135kW
Rok produkcji 2011
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 520d 184KM 135kW 2010-2014 - Oceń swoje auto
W zasadzie niczego więcej w samochodzie nie potrzeba. Można oczywiście mieć radar czy komputer z wifi w tylnym zagłówku (można?) ale jeżdżąc tym autem nie odniosłem nigdy wrażenia że coś jest nie tak albo czegoś brakuje. Kompletny samochód. Fajna stylistyka - nie przejaskrawiona bez jakiś dodatków w stylu wóz cyrkowy. Auto do użytku codziennego i w trasę. Do wożenia materiałów budowlanych się nie nadaje;) Jeżeli ktoś szuka auta w tym segmencie można spokojnie kupować. Ja kupiłem używany ale za to z dobrym wyposażeniem u Leśniewskich w Szczecinie i jak dotąd jestem zadowolony. Wcześniej miałem też 7 ale czasami była trochę "szafowata";)
Nie wiem co będzie przy przebiegu 250-300. Obecnie w zasadzie sama eksploatacja. Nie jest najtaniej ale też nie kosmicznie.
Według mnie bardzo dobrze w trasie - w zasadzie to nieraz jest wrażenie że skrzynia wie o czym myśli kierowca.
W sumie to czasami porównując z większym autem trochę gorzej wybrało nierówności. Ale da się przeżyc;)
Można mieć podgrzewane miejsce na kawę jak komuś jest potrzebne ale mi to nie potrzebne chyba. W aucie głównie jeżdżę;) Nie odczułem żeby czegoś brakowało.
Trzeba się chwile przyzwyczaić. Jak już wiemy gdzie co jest to bez kłopotu. Może navi mogło by być ciut lepiej widoczne. Jest dodatkowy wyświetlacz i to trochę ratuje sytuacje.
Wszystko ok. Nie wiem czy pisać doskonale? Doskonale?:)
Można spokojnie z pasażerami jechać - nie wiem jak dwumetrowy człowiek ale mi i pasażerom wystarczało zawsze miejsca.
Bardzo dobrze.
Nie wiem co będzie dalej. Obecnie ok. Tutaj ciężko mi się wypowiedzieć.
W sumie auto użytkowane w pracy. Zarabia na siebie.

On - zużycie paliwa dla silnika 520d 184KM 135kW [l/100km]

7,7