Lista ocen BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992 (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafal
Sedan 735 i 211KM 155kW
Autko ma 16 lat - zdarzaja sie awarie - tu centalny zamek, tu swiatla, tu jakis bezpiecznik, tu znowu mi sie pas nie wsowa. Nie wiem do czego zaliczyc ukad jezdny ale trzeba sie liczyc ze co roku ok 500 - 600 trzeba wydac na wymiany elementow zawieszenia bo po prostu nie wytrzymuja polskich realiow :] no i jak LPG to tylko sekwencja - zwykla instalacja jest fatalna - strzela i niszczy przeplywomierz, nie raz musialem sie zatrzymac zeby...
~Barth
Sedan 735 i 211KM 155kW
Po 18 latach użytkowania coś tam ma prawo się wyrobić ale nie ma porównania np z 18-sto letnim Fiatem czy Oplem. Dla przykładu skrzypi jedna z listew drewnianych, odpadł (z mojej winy) klosz lampki w drzwiach kierowcy, czasami przygasa jedno ze świateł mijania
~i_love_bmw
Sedan 735 i 211KM 155kW
Auto ma 16 lat, w tej cenie moglem kupic uzywanego Fiata Seicento - nieco nowszego - gwarantuje ze moje BMW jest w takim stanie ze w gorszym z salonu wyjezdzaja Fiaciki :-) Wszystko jest jednym slowem solidne - kawal solidnego auta, jak dotad mnie nie zawiodlo :-)
~M30B35
Sedan 735 i 211KM 155kW
Przepalone żaróweczki w konsoli,tylnich lampach,czasem drobne wycieki z silnika lub skrzyni. Na polskich drogach dość często wybijają się tuleje wahaczy górnych oraz łączniki stabilizatora - ceny jak najbardziej akceptowalne.
~Bmw735i
Sedan 735 i 211KM 155kW
Nie oszukujmy sie - auto jest juz stare, czasami nawala elektryka o czym od razu poinformuje komputer, tu cos swiatla nie zadzalaja, tutaj silownik od kolka do drzwi, ogolnie nie jest zle ale czasami sie zdarza.
~Basti
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jeżdżę tym autem dobrych parę lat i mogę o nim dużo powiedzieć(dobrego!).Usterki zdarzają się bardzo rzadko chyba,że ktoś nie dba i nie robił nic przez pare lat(wtedy każda rzecz prędzej czy poźniej się podda).
~Konrad, Wrocław
Sedan 735 i 211KM 155kW
Światła wstecznego, przepalone żarówki w konsoli czy gumowe elementy nadwozia po 16 latach miały prawo dać o sobie znać. Czeka mnie teraz wymiana simmeringu(10,-) i uszczelki miski(15,-) w automacie. Groszowe sprawy.
~Maxi Kaz
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jak na 17 letni samochód to naprawdę rewelacja. Leje gaz i wciskam gaz. Od czasu do czasu mały przeglądzik, wymiana eksploatacyjnych części i czasem jakiegoś drobiazgu.
~gesrt starszy
Sedan 735 i 211KM 155kW
zdarza sie zapalic cos na desce,przepalone zarowki,rozladowuje akumulator,zacina sie centralny,stuki w zawieszeniu-mam 18 cali :) ,ogolnie *******ki
~kubas82
Sedan 735 i 211KM 155kW
Nie mogę poradzić sobie z ogrzewaniem oraz tym, że tylna lampa świeci mniej jasno od drugiej. Bardzo niki koszt wymiany oleju silnikowego - ok. 145 zł