Lista ocen BMW Seria 7 E32 735 i 211KM 155kW 1986-1992 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bmw735i
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jak na takiego kolosa widocznosc jest swietna, genralnie parkujac tylem trzeba uwazac i "wyczuc" moment, kiedy sie zatrzymac ale to przychodzi latwo z czasem - niestety przy parkowaniu trzeba zawsze wjechac bardzo gleboko, zeby nie wystawac metr poza inne auta :)
~gesrt starszy
Sedan 735 i 211KM 155kW
komfort...temat rzeka,bedac hobbysta starych aut porownywalem rozne,zadne-podkreslam zadne moje autko nie mialo takiego komfortu jak moje 735i,po pewnych modyfikacjach tj sportowe zawieszenie ,wymiana wnetrza na skory z 750i,naprawie drazkow-po prostu ideal
~lisulodz@poczta.onet.pl
Sedan 735 i 211KM 155kW
Kanciaste kształty auta pozwalają widzieć każdy róg. Dzięki temu jak cofamy to widzimy gdzie jest koniec samochodu i nie ma tragedii z parkowaniem. Podczas normalnej jazdy jest wszystko OK. Jakkolwiek pewnie są auta w których widoczność jest lepsza.
~Deno
Sedan 735 i 211KM 155kW
Do przodu super, do tyłu podczas jazdy ekstra przy parkowaniu jak to sedan, kufra nie widać ale można sie szybko przyzwyczaić natomiast lusterka zewnętrzne są raczej małe ale po wymianie wkładów na asferyczne (dostepne w ASO) nie mam żadnych zarzutów.
~catman
Sedan 735 i 211KM 155kW
auto pokaźnych rozmiarów - manewrowanie wymaga wprawy; w nocy widoczność do przodu ogranicza nisko osadzony fotel i wysoko położona kierownica; lusterka boczne również nie są doskonałe ale idzie się przyzwyczaić :)
~tomek
Sedan 735 i 211KM 155kW
mimo, ze jesto to duze auto widocznosc bardzo dobra, jedynie bym poprawil lusterka (bo niestety sa plaskie), szczegolnie lewe, bo czasem w nim sie schowa nawe samochod wielkosci Vito.
~Basti
Sedan 735 i 211KM 155kW
Widocznośc ogólnie bardzo dobra tylko do tyłu mogłaby być większa ale już za dużo byśmy chciale i od 5metrowej limuzyny.Wszystko dobrze widać.
~kubas82
Sedan 735 i 211KM 155kW
Szyba czołowa ogranicza widoczność, boczne bardzo dobre, tylna... kwestia dyskusji ( mam lekko przyciemnioną ).
~rafal
Sedan 735 i 211KM 155kW
Troszke do tylu bywa ciezko - w koncu to ogromna kolubryna, mimo to mozna nim zgrabnie manewrowac nawet na ciasnych parkingach.
~Rafał
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jak na tak ogromne auto - żadnych problemów z parkowaniem, ze środka widać wszystko idealnie w każdą stronę.