Lista ocen BMW X5 E53 (40) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario Mauro
SUV 3.0d 218KM 160kW
Najpoważniejszymi poważnymi usterkami w tym modelu był niesławna automatyczna skrzynia biegów firmy GM. W moim modelu jest już na szczęście skrzynia ZF, która sprawuje się wyśmienicie. Nie słuchajcie zaleceń serwisów BMW, które twierdzą, że w tych skrzyniach nie wymienia się oleju. NALEŻY REGULARNIE WYMIENIAĆ OLEJ I FILTR w tej skrzyni i wtedy będzie działać długo i bezawaryjnie. Tak jak u mnie :) Co do reszty. Należy zwrócić szczególną uwagę...
~Martin
SUV 4.4i 286KM 210kW
Kupiłem samochód z przebiegiem 180 tyś km, teraz mam 250 tyś. Może mam więcej szczęścia niż rozumu, ale (odpukać!) - nic... Daję 4 a nie 5, bo nie znam historii tego samochodu przed pierwszymi 180 tyś. km (samochód sprowadzony z Niemiec).
~tomkot
SUV 3.0d 184KM 135kW
tradycja to zawieszenie, choc i tak zdecydowanie lepiej niż w porzednim BMW (E39) ale na naszych kochanych dziurawych drogach nie ma co liczyć że bedzie się jezdzić bez awarii zawieszenia, kto tak mysli jest naiwny
~Filip
SUV 3.0d 218KM 160kW
Psuje się wszystko: xdrive (pilnować opon z homologacja), osprzęt silnika (łatwo wydać blisko 10 tyś zł na naprawy), dyferencjały (drogie), półosie przednie, wentylator klimy
~88888
SUV 4.4i 286KM 210kW
źle i to nawet bardzo, uwielbiałem swoje X5 ale niestety prawda jest bolesna - AUTO JEST BARDZO AWARYJNE I BARDZO ZAWODNE dziesiątki razy musiałem się posiłkować drugim autem
~jaś
SUV 3.0d 184KM 135kW
Uszkodzenie automatycznej skrzyni biegów - 5tyśPLN, turbina - 4tys PLN wszystko poleciało po 200tys przebiegu ale się nie łamię bo podobno to standard w x5 3.0d z przed 2003r.
~Marcin
SUV 3.0i 231KM 170kW
Sonda, czujniki parkowania, czujnik przy klimie, chłodnica klimy, podnośnik szyby, czujnik kata skrętu, czujnik ABS, czujnik walka wydechowego
~Stelmach Szczepan
SUV 3.0d 218KM 160kW
Nie wiem skąd wziął się mit o usterkowości tego modelu, zależy jak był eksplatowany, należy na dzień dobry zwrócić uwagę na stan zawieszenia
~Stelmach Szczepan
~Zinadi
SUV 4.4i 286KM 210kW
poza nivo i chlodnica nie wystąpiła żadna poważna awaria a nivo i chłodnica stopniowo się rozszczelniały i wiedziałem o tym z wyprzedzeniem.