Lista ocen BMW X5 E53 (45) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sosna
SUV 3.0d 218KM 160kW
Bosko! My z Żoną i dwójka dzieci z tyłu- Młoda nie chce wysiadać z auta po podróży. Po złożeniu tylnej kanapy można we dwoje spać w aucie, sprawdzone i przetestowane. Na przodzie jest tyle miejsca, że żeby "jechać w stylówie BMW czyli trzymać za kolano niewiastę na siedzeniu obok" to trzeba się przechylić na gałę automatu. Jak widzisz kierowcę w iXie co tak jedzie krzywo siedząc, to nie dlatego ze się lansuje, on po prostu chce trzymać rękę...
~Mariusz Trójmiasto
SUV 3.0d 218KM 160kW
Tu nie ma się do czego przyczepić. Miejsca jak w przyczepie kempingowej. Dla każdego. Nie ma się z resztą czemu dziwić bo samochód ma swoje gabaryty. Tu jako ciekawostkę wspomnę ponownie o Audi Q7. Jeżdżąc nim byłem bardzo zadowolony, że wybrałem X5 ponieważ w Q7 czułem się jak w A6. Przynajmniej z przodu jako kierowca. W X5 czuje się, że jest to samochód klasy SUV.
~Matt
SUV 3.0d 218KM 160kW
Kierowca i pasażer z przodu super, z tyłu jeśli dwie osoby to też będzie dobrze, ale odległość do przednich foteli nie powala. Trzy osoby z tyłu tylko na krótkiej trasie bo ciasno. Mały bagażnik, zaskakująco mały jak na takie duże auto, ale siedzenia się składają więc coś większego też można przewieźć (ostatnio wiozłem kosiarkę do serwisu).
~Szymek
SUV 3.0i 231KM 170kW
Siedzi się doskonale z przodu i z tyłu a do tego panoramiczny szyber dach naprawde powiększa optycznie przestrzeń. Bagażnik jego wielkość jest na akceptowalnym poziomie. Jednak podczas przeprowadzki raczej lepszy jest Peugot 206 mojej żony.
~Filip
SUV 3.0d 218KM 160kW
Z przodu bardzo wygodnie, polecam z fotelami komfortowymi. Z tyłu trochę gorzej, ale dalej jest dobrze. Bagażnik w litrach jest mały (440l) ale bardzo ustawny, można sporo zapakować. Po złożeniu kanapy mała furgonetka.
~Zinadi
SUV 4.4i 286KM 210kW
Pierwszy żad siedzeń ok, z tyłu pasażerowie nie maja już tyle miejsca co np w dużym jeepie ale ok. miejsce porównywalne z bmw serii 5 niestety niewygodna tylna kanapa w podróży:( ale na numerek z fajna dziewczyna doskonała:)
~Rob74-gbh
SUV 3.0i 231KM 170kW
Dużo więcej miejsca jest w następnej serii X5 czyli E70 ale nie ma powodów do narzekania. Wchodzi 5 osob nie będzie bardzo komfortowo i dość dużo bagaży. Na pewno fotele komfort poprawią podróż.
~Rob74-gbh
~88888
SUV 4.4i 286KM 210kW
przestrzeni jest dużo za to bagażnik bez rewelacji - dziecięcy wózek wchodził i potem już było ciężko, znam kombiaki które mają znacznie większą przestrzeń na bagaż
~ivo
SUV 4.4i 286KM 210kW
za kierownica swietnie, fotele mogly by bardziej trzymac bo skora i zakrety nie ida w parze. Poza tym z tylu jest dosc ciasno, ale nie wiem czy to wada, u konkurencji nie siedzialem