Lista ocen BMW X5 E70 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dexter
SUV Facelifting xDrive40d 306KM 225kW
Tu już jest wyśmienicie. Do tego to poczucie wysokiego osadzenia samochodu robi niesamowitą pracę. Naprawdę czujesz się jak w luksusowej salonce. Nie ma ciasnoty, a wszystkie przełączniki łatwo są dostępne. To o przodzie. Tylny rząd też robi wrażenie wprost kapitalnego. Tak jak pisałem wcześniej, trzeci rząd to zupełne pudło, niewypał, klapa. Nie w tym wozie.
~George
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Każde BMW ma to do siebie że z zewnątrz jest ogromne a w środku trochę "obudowane" W tym modelu jest podobnie. Generalnie auto jest na tyle duże ze wystarczy miejsca naprawdę każdemu. Całkowicie wysunięte do tyłu siedzenie przednie umożliwia dostateczny komfort pasażerowi na tylniej kanapie, aczkolwiek wymiary zewnętrzne obiecują obserwatorowi więcej miejsca.
~hewamich
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Mam 187 cm wzrostu, po wyregulowaniu prawidłowej postawy za kierownicą, mieszczę się za sobą. W 4 osoby pojedziemy w bardzo wygodnych warunkach, w 5 będzie ciaśniej. Bardzo duży bagażnik - aż 630 litrów i co najlepsze...tylna kanapa składa się i nagle możemy przewieźć 2 rowery i zostaję jeszcze trochę wolnej przestrzeni. Extra !
~Ogi-Eho'o
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Przestrzeni jest wystarczająco. Odpowiednia przestrzeń dla tego typu samochodu. Bardzo wygodnie się wsiada, co powoduje, że nie trzeba się zginać w paragraf, aby sprawnie usiąść. Dla mojej żony, czyli osoby drobniejszych gabarytów, wysiadanie nastręcza już lekkich problemów.
~Piotr
SUV Facelifting xDrive40d 306KM 225kW
Jak na wielkigo suva to rewelacji nie ma. Jest po prostu dobrze. Każdy w miarę wygodnie siedzi i ma miejsce nad głową i na nogi. Choć głupia Skoda Superb ma z tyłu więcej miejsca.
~jacky
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Dziecko w foteliku za fotelem kierowcy nie ma miejsca na nogi. Kierowca 183cm wzrostu, dziecko 3 lata. Jak ludzie jeżdżą z dzieckiem np. w Toyocie YaRIS?
~Jac
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Duże auto to i dużo miejsca. Żadne cuda. Nie ma co oszczędzać na fotelach. Ja kupiłem standardowe z regulacja \'lędźwi\' a przydałyby sie sportowe.
~Jacek
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Jestem drobnej budowy, wiec jest o.k. Na trzecim rzędzie siedzeń moje 4 i 7 letnie córki czują się też dobrze ale dorosłych można tam sadzać tylko za karę
~dragond77
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Sporo miejsca dla kierowcy ale z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi , to samo dla pasażera- niby dużo miejsca ale na nogi mogło by być więcej ,
~blabla
SUV 3.0 d 235KM 173kW
super auto na wakacyjne wypady, dużo miejsca dla pasażerów płaska podłoga z tyłu daje dodatkowe miejsce na nogi