Lista ocen BMW X6 E71 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~samuraj
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Mam go od grudnia i niecałe 7000km przebiegu a z tyłu z prawej strony już coś niepokojąco stuka a raczej szczęka sprężyście oczywiście na serwis od ręki nie biorą i swoje trzeba odczekać. Poza tym w zimie w głębokim mokrym śniegu nie można ruszyć z miejsca bo się wszystkie 4 kółka kręcą. Zdarzyło mi się to 2 razy. Puszczenie kierownicy przy letnich oponach na felgach 20 tylko dla potencjalnych samobójców auto nie trzyma kierunku
~Andrzej
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Jak na dużego suva jest rewelacyjnie. W pracy jeździłem różnymi autami, często bardzo chwalonymi japończykami (toyta, nissan, mitsubishi), ale to nie to. Bujało tymi autami i raczej te chwalone auto są dla kapeluszników do jazdy na prostej. W zakręty się nie nadają. Do tego dynamiki toyoty rav4 2.0 benzyna to raczej porównywalna jest do poloneza.
~Pas
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Prowadzenie jak auta osobowego ,dość sztywne ale komfortowe,poziom szumów w kabinie akceptowalny mimo wielkich i twardych opon.w zimie radzi sobie dobrze(góry) ale nie ma porównania doPajero sprzed10 lat..
~Derenko
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Tu nie można mówić o komforcie ponieważ go niema. Twarde zawieszenie i to wszystko. Prowadzi się jak \"ciężka opałka\". Nie przechyla się specjalnie bo nie ma na czym.
~Piotr K.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Jak na dużego suva jest bardzo dobrze. Chociaż przesiadłem się na X6 z dość nisko osadzonej osobówki. Ale X6 w trasie jest idealna.
~Piotr
Crossover xDrive40d 306KM 225kW
bardzo dobre zawieszenie swietnie trzyma drogi czasami mam wrażenie ze łamię prawa fizyki
~manek
Crossover xDrive50i 407KM 299kW
zero przechyłu, mega zwinnny i lekki na zakrętach. Na prostej jedzie jak po szynach.
~Radek J.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Prowadzi się lepiej niż moje służbowe osobówki (Kia/Opel).
~Fan BMW
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Rewaleacja jak na duzego i ciężkiego suva.
~Tomek2104
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Lepiej niż dobrze. Porównywalne z nowymi suvami.