Oceny Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW 1995-2000

Najnowsze oceny Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW 1995-2000

2,5
~Darek
Chrysler Voyager III
Samochód z wyglądu ładny i bardzo wygodny. I to tylko te dwie pozytywne cechy. Reszta to niestet negatywy. W wersji Voyager bez grand za mały bagażnik. Zbyt duża usterkowość, za drogie części zamienne i za mała wiedza fachowców od tych samochodów.
Chrysler Voyager III
Mam go od roku bardzo wygodne autko ,byłabym zadowolona ale- nie schodzi z obrotów , nie wyłancza się wentylator. komputer nic nie pokazuje , mechanicy niewiedzą co jest .A tu lato i co dalej jak nikt nic nie wie . Pomijając spalanie ,jakby ktoś mi podpowiedział co można jeszcze sprawdzić aby go naprawić .TO byłabym z niego bardzo zadowolona.Bo przy wyprzedzaniu jest tragicznie zero mocy .Na trasie ok.
~margwi
Chrysler Voyager III
udane rodzinne auto , pakowne z możliwością konfigurowania wnętrza
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Minivan 2.4 i 150KM 110kW
13,5
Chrysler Voyager III
pomimo tych kilku usterek jestem z niego bardzo zadowolony bo czy sa auta z tego rocznika i z takim przebiegiem ktore sie nie psuja?:)
Chrysler Voyager III
miałem kilka aut,niewątpliwie to jest najlepsze,pakowne,komfortowe.czego można chcieć wiecej od samochodu.nie zamieniłbaym go na żaden inny,chyba że nowszy!!!
Chrysler Voyager III
auto luksusowe z górnej półki, jakość wykończenia lepsza niż w nie jednym nowym vanie. Większość aut, które widziałem była w bardzo dobrym seryjnym wyposażeniu. Mankamenty jak w każdym samochodzie zawsze są ale oólnie jestem bardzo zadowolony
Po zamontowaniu LPG (koszt 1800 zł) auto rewelacyjnie oszczędne
~aga lada
Chrysler Voyager III
auto duze wygodne o zadowalających osiągach, zbyt wysokie koszty eksploatacji
~Bocian78
Chrysler Voyager III
Doskonałe auto zarówno do codziennej jazdy, jak i na weekendowe wypady daleko za miasto. Wygoda i funkcjonalność doskonale rekompensują spalanie i inne niedoskonałości. Pragnę jednak uczulić potencjalnych nabywców na bardzo dokładne sprawdzanie aut przed ewentualnym zakupem, ponieważ nierzadko są to samochody wyeksploatowane do granic możliwości. Zakup takiego egzemplarza może się z czasem bardzo dotkliwie zemścić na naszym portfelu. Jeśli...
Chrysler Voyager III
zauważyłem ze jakis pan pisał tu że świeciły mu airbagi , mi też świecą i nie wiem czemu a poduszki są bo sprawdzałem moze ktos mi pomoze usunąć tą usterke jak coś to na maila [email protected] ,
Chrysler Voyager III Minivan