Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zenon Bombalina
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wersja ze standardowym fotelem jest nie do zaakceptowania. Brak regulacji pochylenia siedziska fotela - po pół godzinnej jeździe krawędź uwiera w uda. Siedzi sie jak na krześle, brak regulacji wypchnięcia odcinka lędźwiowego. W wercji z elektrychnym fotele - znacznie lepiej. Minimalna ilość schowków. Brak kieszeni w drzwiach bocznych - paranoja. Jedyny dobry pomysł to szuflada pod siedzeniem pasażera, zamykana na kluczyk. Przełączniki i...
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na auto z zeszłego wieku to mój Voyek ma super wyposażenie, że wymienię klimę dwustrefową, skórzane fotele lotnicze (6 szt.) w tym z przodu podgrzewane, elektrycznie składane lusterka itp.. Jedyny minus to waga tych foteli przy aranżowaniu wnętrza jest problem - żeby przewieźć cokolwiek trzeba je wyciągać z auta, bo bagażnik w krótkiej wersji jest jak w VW Polo.
~klubowicz91@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wszystko jest dobrze zaprojektowane wewnątrz od foteli kapitańskich z podłokietnikami po fotele trzeciego rzędu składane i wyjmowane. Najgorsza sprawą jest coś rozbierać np tapicerkę drzwi gdyż wszystko jest na zatrzaskach które u nas ciężko dostać[rozmiary się nie zgadzają]
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód jest duży i czasem ciężko nim zaparkować w małych miejscach, no ale przecież takiego czegoś nie kupuje się, żeby poczuć się jak w Clio czy Smarcie. Ma być duży i jest. U mnie poważnym minusem był brak składanych elektrycznie lusterek (są dość duże).
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
tu nic dodać nic ująć,jazda na długich dystansach jest przyjemnością,mimo że siedzenia w II wygłądają jak kanapa mojej prababci,a te w III wyglądają zdecydowanie ładniej,ale nie ich wygląd tylko wnętrze daje ten komfort
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Mnóstwo miejsca w środku już w wersji krótkiej. Jedyny mankament to praktycznie brak bagażnika przy zamontowanej kanapie w trzecim rzędzie, ale to taki szczegół (zawsze można kupić wersję Grand).
~Hack
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Miejsca nadmiar. O ile po 12 godzinach jazdy Nissanem byłem zmęczony (nogi łydki i kolana) tak tu po tej samej trasie nic. Auto wygodne i przestronne. Wyłączniki tu gdzie powinny być.
~wojark
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
W wersji z pełno regulowanym fotelem kierowcy rewelacja, trzeci rząd (łąwka) tylko dla tesciowej i jej siostry (no, moze małych dzieci w fotelikach).
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Tu takze wielka zaleta. Wszystko lezy tam gdzie powinno, pomimo duzych rozmarow auta, nie ma problemu z sieganiem po przyciski itd.

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robert S.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
W zasadzie bardzo dobrze, jedynie czasami szukam wycieraczek, a i zmiana położenia kierownicy tu się nie popisali.
Chrysler Voyager III Minivan