Lista ocen Citroen C3 II Hatchback (25) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Doskonale ale z -, brak miejsca na napoje tak jak np w Yarisie ale to i wada i zaleta. Wada bo brak, zaleta bo zmusza do zatrzymania. Nie można postawić niczego co mogłoby się wylać. Wielka zaleta to miejsce na butelkę 1,5l w bocznych drzwiach to super sprawa, miejsce na 1,5l butelkę w schowku jest tylko jeden problem chłodzi tylko wtedy gdy nawiew jest skierowany na twarz to uważam za błąd ale do przeżycia.
~miś
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Łopatki do sterowania radiem ,przełączania źródeł dźwięku łatwa i intuicyjna obsługa tempomatu.Wszystkie przyciski w zasięgu ręki .Trudno się do czegoś przyczepić Bardzo brakowało mi wygodnego miejsca na kubek z przodu.Wygodny duży schowek przed pasażerem,brakowało mi tez gniazdka prądowego pod kierownicą do podłączenia smartfona na szybie przy lewym słupku.Bardzo wygodne fotele
~Vito
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Zatrzęsienie schowków, łącznie z podłokietnikiem i szufladką pod siedzeniem kierowcy --> bomba! Jedyne czego brakuje (i tu znowu analogia do Golfa) to porządnego uchwytu na napoje na panelu centralnym. Mimo wszystko kieszenie w drzwiach są na tyle dobrze wyprofilowane, że 0,5l butelka lub kubek z McDonald\'s zmieści się bez problemu i nie przewróci podczas jazdy.
~wojtekk
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Dla osób średniego wzrostu (ja mam 179 cm) bardzo wygodne fotele przednie (oparcia zdecydowanie wygodniejsze od mojego poprzedniego Citroena Xsara Picasso. Lekki "mankamet" to niezbyt mocne "trzymanie" siedzisk foteli przednich przy szybszym pokonywaniu zakrętów
~Konrad
Hatchback 1.2 VTI 82KM 60kW
Przyciski sterowania klimatyzacją są malutkie i kobiece. Do kontrolek różnych funkcji "rozrzuconych artystycznie tu i tam" trzeba się przyzwyczaić. Radio jest sterowane gałką przy kierownicy a nie przyciskami na niej.
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wszystko podporzadkowane designowi ale dla mnie ok. Troche dziwne dodatkowe lopatki przy kierownicy od sterowania radiem,kompyterem i tempomat. Szczegolnie na poczatku mylilem tempomat z kierunkowaskazami ale juz ok.
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
komputer, obsluga telefonu i jego ksiazki to bajka, wszystko tak jak ma byc, jestem pod wrazeniem, fajnie skldaja sie fotele tylne, zegary podswietlenie bajka, tempomat, ogranicznik V, skorzana kierownica to jest fajne w tym aucie
~Jarek
Hatchback 1.6 HDI 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. Dużo schowków. Przełączniki intuicyjne. Tworzywa bardzo przyjemne w dotyku. Fotele wygodne, regulowane góra/dół, kanapa z tyłu nie powala, ale jest OK. Bagażnik 300 litrów to nie kombi ale na co dzień wystarcza.
~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Bardzo dobrze. Nieco ciężko było mi się przyzwyczaić do sterowania radiem pod prawą ręką na kierownicy. Bardzo dobrze zlokalizowany tempomat i reszta funkcji. Łatwa obsługa klimatyzacji.
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Trochę za dużo plastiku, choć wnętrze zrobione ze smakiem. Ładna listwa na desce rozdzielczej, jednak zegary i listwę ciężko wyczyścić z kurzu - zbyt wiele szczelin i elektryzujące tworzywo.
Citroen C3 II Hatchback