Lista ocen Citroen Xantia I (170) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 207 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Błażej blase.grot@lycos.com
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Klima chlodzi niezle. Ogrzewanie, choc to diesel, zaczyna grzac szybko. Slabe grzanie stop z tylu. Parujace tylne szyby dopiero po dlugiej jezdzie przejasniaja sie.
~Artur hydrofan@o2.pl
Liftback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Bardzo skuteczna, w ciągu 2-3 minut robi się ciepło nawet w największe mrozy. Trochę niedoskonałe sterowanie automatycznej klimatyzacji no i suwaki zamiast pokreteł :-(
~admin@mariuszpapa.com
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Dla mnie rewelka w Pontonie super zimno albo super gorąco tutaj jak ustawię ze ma być ciepło jest ciepło. Jak włącze kilme to przyjemnie chłodzi.
~problem z nagrzewnicą
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
mam problem z ogrzewnicą . kupiłem auto w niemczech tydzień temu bez książki i ciepły nawiew nie działa. pomóżcie maniekgrudziadz@wp.pl
~cerber:)
Liftback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
mam td,a i tak w zimie cieplutko i to szybko a w lecie zawsze chlodne powietrze wieje,szyby moment mi odparowuja,czego chciec wiecej,no moze klimy:)
~Rafaucio@o2.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Nie narzekam, ogrzewanie daje radę nawet przy -28 a w lato to i tak bez klimy nic się nie da zrobić a moja księżna klimy niestety nie ma :(
~boodzio 2
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
nie narzekam auto bardzo szybko sie nagrzewa nawet zima dzialaja wentylatory chlodnicy w srodku upal.klima tez spokojni edaj erada nawet w duze upaly.
~Guliver1978
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Może za długo się rozgrzewa, ale jak już sięrozgrzeje to nie idzie wytrzymać z gorąca. Klimy w moim modelu też nie ma więc tylko dobrze.
~Chavez
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
najwiekszy plus za ogrzewanie zima-po 500m.leci cieple powietrze,minus-szyby ciezko odparowac,ale to chyba kwestia wymiany filtra przeciwpylkowego.
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia I
10,8
~Pierwszy użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
działa dobrze, ogrzewanie i klimatyzacja bez zarzutu, choć oczywiście jest odczuwalny spadek mocy przy włączonej