Lista ocen Citroen Xantia I (170) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 207 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrbohen
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
automatyczna klima spisuje się świetnie, nic nie paruje, a temperatura w aucie utrzymywana jest na stałym poziomie.
~Klempas
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
mi sie wali dmuchawa juz z5 razy ja wyciagalem i naet szczotki wymieniłem i dzis znowu nie działała mordenga bo bez tego to nie jazda
~Pawel
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
w moim chyba uszkodzona bo mi strasznie paruje zima i przy mocnych deszczach i slabo wentyluje nie jest w stanie usunac zaparowania
~2odys@tenbit.pl
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
szybko sie nagrzewa, wentylacja mogla by byc lepsza ;/ szybko paruja szyby od pasazerow z tylu i narzekaja ze nic nie widza ;)
~dariuszc@atol.com.pl
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Mam kłopoty z regulatorem temperatury wnetrza, szczególnie zimą zawiesza sie dmuchawa i problem z ustawieniem stałej temperatury.
~abaddon123
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
ogrzewanie jak to w dieslu chwile to trwa zanim zacznie grzać a potem to mamy sałne w środku
~Wojtek
Liftback 2.0 Turbo 147KM 108kW
Nagrzewanie super bardzo szybko, trochę szwankuje załączenie wiatraczka ale usterka do opanowania.
~Tomasz z Krakowa
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Bardzo dobry i szybko działający system ogrzewania. Co do wentylacji to jednak bez klimy to gehenna.
~villii@wp.pl
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
szybko się nagrzewa zimą a latem w połączeniu z klimą (niby manualną ale tak nie dokońca) rewelacja.
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia I
10,8
~zawiedziony
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Ciężko ustawić stałą temperaturę. Najpierw bucha gorącem, później zimnem, tak w kółko.