Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1997-2000 (73) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gość
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Troche głosno po przekroczeniu 100. Mnie to nie wadzi gdyż rzadko przekraczam tą prędkość. Wyszalałem się za młodu, teraz oszczędzam swoje auto zwłaszcza, że ciężko na nie pracowałem. Poza tym jak się wozi całą rodzinkę to sie nie szarżuje na drogach. O nieszczęście nie trudno. Do setki cichutko. Na postoju nawet nie słychac pracującego silnika.
~Adrian Ł.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jestem miło zaskoczony. Samochód nie drogi a komfortu daje odpowiednio dużo. Cichy, przez to, że jest bardzo dobrze wygłuszony. Nic nie piszczy, nie zgrzyta. Do 100 km/h sama słodycz. Przy szybkiej jeździe i powyżej 100 km/h męczący.
~Mateusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak już pisałem na kocich łbach i kostce brukowej jest straszny pogłos w środku. Powyżej 120 km/h od silnika też dochodzi uciążliwy hałas. Może z inną jednostką napędową na trasie byłoby ciszej.
~BSN
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
plastiki w desce rozdzielczej, coś pod schowkiem pasażera wpada w rezonans na nierównościach, czasem, gdy oprzemy rękę zaskrzypi tapicerka drzwi, skrzypią też lekko uchylone szyby (w wersji 3d).
~Rafiki
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo cicho. Przy otwartych oknach robi się głośniej, co dadatkowo potęgują owiewki. Antidotum na hałas i skuteczną wentylację latem okazał się szyberdach.
~Dża
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wyciszenie silnika na wielki plus. Jednak zawieszenie pracuje głośno, daje wyraźnie o sobie znać. Na kostce można ogłuchnąć.
~Michał Majewski
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tu nie jest idealnie. Do 90km/h panuje bardzo miła cisza w kabinie. Powyżej 110km jak dla mnie zaczyna się robić nieznośnie.
~loker
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
wyciszenie ok, chociaż u mnie jeślli przekraczam 100kmh to już zaczyna buczeć, ale myśle, że to już kwestia wieku samochodu...
~Damiano1988@interia.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
dobre, ale przy wysokich obrotach znacznie zagłusza środek samochodu, więc radio będzie niezbędne
~BB
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
czasem jakiś plastik zadrży ale ogólnie jest bardzo komfortowo. Po nierównościach samochód poprostu płynie
Citroen Xsara I Hatchback