Lista ocen Citroen Xsara I Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1998-2000 (29) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adzik
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
W mieście przy mojej dosyć ciężkiej nodze spalanie wachało się w granicach 10-12 litrów to jak na silnik 1.4 to dosyć dużo. W trasie już było lepiej bo ok 9l/100 przy prędkościach miedzy 120 - 150km/h. Ceny przeglądów nie są drogie, Ceny części również do przyjęcia, dostępność w każdym miejscu, internet czy inna stacja kontroli pojazdów bez problemów. Najgorszą zmorą tego mojego może akurat pojazdu, sa problemy z przednim zawieszeniem.
~Kabee
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Spalanie 8-9L gazu przy mojej betonowej nodze - REWELACJA. Nigdy nie miałem tak ekonomicznego auta. Ceny części śmiesznie niskie: kompletne sprzęgło z wymianą 400zł (LUK), łączniki drążka stabilizatora 25zł, tulejki od 10 do 30zł. Gorzej jeśli będzie potrzeba regeneracji tylnej belki skrętnej - koszt około 1000zł ale to się robi raz na ponad 100.000 km.
~pietek@wp.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Zużycie jak na benzyniaka więcej niż przyzwoite. Jeśli omijamy ASO, to koszty napraw nie zrujnują naszego budżetu. Wszystko można kupić (zamienniki) w umiarkowanych cenach. Większość napraw można wykonać samemu lub w każdym warsztacie. Problemem może być jedynie elektryka.
~Zbyszek
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Zużycie paliwa bardzo dobre przy oszczędniej jeździe. Niestety ilość drobnych awarii powoduje że użytkownia samochodu jest drogie. Przez 2 lata różnorakie drobne usterki kosztowały mnie 4500 PLN(praktycznie sam koszt części bo wiele napraw robiłem sam)
~brah
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
pali jak czołg!!!10-11 w zimie,latem 9-10 w miescie!!fakt,robie krótkie trasy i silnik nie zdąży sie rozgrzać, na trasie ok 8 i to tylko z dwoma osobami i praktycznie bez obiążenia
~tarantoga
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
rewelacja. trasa do 120km/h ok 5,5 l. Przy spokojnej jezdzie do 100 km/h rekord moj to 4,8l ( ale kto tak jezdzi?) Miasto latem 6l, zima 7l (bez szalenstw)
~rafiki
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
dobry poziom zużycia, w mieście nie ma większego znaczenia, czy jeździ się normalnie, czy nieco bardziej dynamicznie, na trasie różnica jest zauważalna
~vince77
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj pokrywa mi się katalogowo. Tyle ile podają tyle pali. Medal za uczciwość. Ten samochód uwielbia Vervę. Spalanie spada i wzrasta kultura jazdy.
~PARE
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Spalanie to mocny argument tego auta w mieście 8,5 max,a na trasie 5,4min 4osoby+ bagaż (wakacje zrodziną).Auta jeszcze nie naprawiałem .
~sobi_pila@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
przy mojej ciężkiej nodze pali srednio 9,5100km, o wiele za duzo, ale w trasie schodzi nawet do 6 litrów, ale ogólnie duzo żłopie
Citroen Xsara I Kombi