Lista ocen Citroen Xsara II (309)

~Jeż (lujezyn@poczta.onet.pl)
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jeżdżę moją Xsarą równo rok. Generalnie, gdybym miał dziś kupować samochód klasy niższej średniej ponownie kupiłbym Xsarę. Wcześniej wahałem się, czy nie kupić Fucusa, ale musiałbym zdecydować się na hatchbacka lub sedana. A Xsara ma zalety obu:duży bagażnik i świetny do niego dostęp. Z kolei Astra II była droższa a Octavia nie miała dobrych i tanich silników. Wnętrze trochę trąci myszką, ale jest przyjemne. Zewnętrzne kształty przyjemne.
~Rafał wawa
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Niestety ja trafiłem na egzemplarz który wydawał się w dobrym stanie i udało się sporo stargować ale kto tanio kupuje drogo remontuje, Auto kupiłem za 5400 a wpakowałem w naprawy przez 8m-cy 3000 więc sami oceńcie. Jeśli chodzi o samo autko to jak najbardziej polecam ten samochód nawet z tym słabym silniczkiem jest dobry na trasy jak i w miasto, jest bardzo wygodny i przyjemny w prowadzeniu
~Pawel N
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dla mnie najważniejszą cechą samochodów jest ekonomiczność jazdy i bezawaryjność. Auto kupione w salonie PL, bez wypadku, oryginalny przebieg, naprawy w ASO. Zacznę od tego, że np. musiałem zrobić regenerację belki, przy przebiegu 170 tyś. bo już wstyd było patrzyć na to, ale nie mogę uznać tego za wadę, miałem Vectrę II i tam też musiałem zmienić całe zawieszenie przy przebiegu 230 tyś. i kosztowało mnie to dużo więcej, za regenrację belki z...
~Marcin
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto proste, ale z charakterem. Chce się do niego wsiadać i jeżdzić. Moja żona, która robi nim 99% przebiegu nie chce go sprzedać więc coś w tym jest.
3,4
~Jacek
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Moje pierwsze salonowe auto. Przez 5 lat i 168 tys km zawsze mnie dowoził gdzie chciałem. Usterki drobiazgów upierdliwe, ale do przełknięcia. Dobry komfort jazdy i prowadzenie.
2,6
~BenK
Hatchback 2.0 VTS 167KM 123kW
Zdecydowanie odradzam zakup. Od pol roku jezdze japnskim SUVem i jest to zupelnie inna bajka nic sie nie psuje, cisza spokoj komfort a parametry niewiele gorsze. Jak mijam jakiegokolwiek Citorena to jedyna mysl jaka przychodzi mi do glowy to: ZLOM, ZLOM, ZLOM:-)
~Trollu
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Doskonały model. Jeden z najbardziej udanych w dziejach Citroena. Dopracowany i wychuchany. Zwłaszcza ostatnie lata produkcji przodują w bezawaryjności. Trochę się starzeje- połączenie płyty podłogowej 306 z nowszymi rozwiązaniami, nie czyni go nowatorskim.
~Greg
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Samochód jest ze mną ponad 7 lat, a w rodzinie od samego początku. Kupiony w Polskim salonie i nie było z nim żadnych problemów po za tymi które sam sobie spowodowałem. Drobna kolizja i wymiana drzwi do dziś objawia się kapryśnym działaniem elektrycznego otwierania szyb (styk kabli w drzwiach) oraz lekkim piszczeniem wentylatora przy drzwiach. Moja cytryna nigdy mnie zawiodła. Przy takim przebiegu i głównie w mieście wiadomo, rozrusznik,...
~Kn
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
Najlepsze auto jakie miałem ,patrząc z Perspektywy czasu Bardzo oszczędne i tanie w utrzymaniu . Nie ma żadnych dwumasowych kół ,dpf i innych zbędnych rzeczy . Wtryski piją każde paliwo i nie narzekają na zła jakość
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II
6,1